Tekirdağ’da 1 kişi boğuldu, 1 kişi yoğun bakımda

Tekirdağ'da Şenol Olcaş (59), serinlemek için girdiği denizde boğuldu. Farklı bir noktada boğulma tehlikesi geçiren Öner Çelik (48) ise tedaviye alındı.

Tekirdağ’da 1 kişi boğuldu, 1 kişi yoğun bakımda

Süleymanpaşa ilçesi Altınova Mahallesi sahilinde dün denize giren Şenol Olcaş, bir süre sonra gözden kayboldu. Olcaş için ekipler arama çalışması başlattı. Çalışmalar sürerken Şenol Olcaş’ın cansız bedeni sahilde vatandaşlar tarafından bulundu. Olcaşın cenazesi, Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

BİR KİŞİ DE YOĞUN BAKIMDA

Kumbağ Mahallesi’nde ise İstanbul Büyükçekmece’den tatile gelen Öner Çelik, girdiği denizde boğulma tehlikesi geçirdi. Sahildekiler tarafından baygın olarak denizden çıkarılan Çelik, Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne götürüldü. Yoğun bakım servisinde tedaviye alınan Öner Çelik’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. (DHA)

Serinlemek için girdiği gölden cansız bedeni çıktı İlginizi Çekebilir Serinlemek için girdiği gölden cansız bedeni çıktı Şile'de 17 yaşındaki gencin cansız bedeni denizden çıkarıldı İlginizi Çekebilir Şile'de 17 yaşındaki gencin cansız bedeni denizden çıkarıldı