Sözcü Plus Giriş

Ünlü şarkıcının çalınan cipi terk edilmiş halde bulundu

Şarkıcı Murat Kekilli’nin lüks cipi tamirdeyken çalındı. Adana'da bir mahallede terk edilmiş olarak bulunan cip, ünlü şarkıcıya teslim edildi.

Güncellenme: 10:39, 08/06/2021
Ünlü şarkıcının çalınan cipi terk edilmiş halde bulundu

Seyhan ilçesi Onur Mahallesi’nde vatandaşlar yol ortasında cipin terk edilmiş halde olduğunu görünce polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler plakadan cipi sorguladığında 3 Haziran günü Turhan Cemal Beriker Bulvarındaki bir oto tamirhanesinden cipin çalındığını belirledi.

Ayrıca polis yaptığı ruhsat incelemesinde cipin ünlü sanatçı Murat Kekilli'ye ait olduğunu saptadı. Polis ekipleri cipte inceleme yaptı. Yapılan incelemede cipin bagajından Kekilli'nin fotoğrafları da çıktı. Polis zanlıları bulmak için cipte parmak izi çalışması yaptıktan sonra Kekilli ile irtibata geçip cipi teslim etti.

Foto: İHA

 

Bu arada, Kekilli aracının çalınması ve geri bulunmasına twitter hesabından şöyle tepki verdi:
“Amma da ballıyım ha! 10 gün önce memlekete ziyarete geldim. Önce aracın motoru arızalandı, çekici ile servise gönderdim. Bir hafta sonra o arızalı aracı çaldılar. Hırsızlar aracı 500 metre ötede stop edince bırakıp kaçmışlar. Tamam hoşgörülüyüm de bari her sabah suları kesmeyin birader!” (İHA)

Yayınlanma Tarihi:10:02,