Sözcü Plus Giriş

Yarı çıplak arabadan indi, sokaktaki kadının üzerine yürüdü

 Antalya’da bir cadde üzerinde yol kenarında yürüyen kadın, bir araç tarafından önce takip edildi, daha sonra önü kesildi. Arabadan yarı çıplak inen adam, genç kadının üzerine yürüdü. Şahıstan uzaklaşmak isteyen kadın çevredeki sürücülerden yardım istedi ancak sürücüler kadına aldırış etmeden yollarına devam etti.

Güncellenme: 13:13, 05/05/2021

Artan vaka sayıları ile birlikte gelen tam kapanmada Kepez ilçesi Baraj Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde yürüyen kadın, bir araç tarafından takip edildi. Araç, daha sonra kadına yaklaştı. Aracın içerisindeki adam yarı çıplak vaziyette kadının üzerine yürüdü.

Foto: İHA

Panik içerisinde adamdan kaçmaya çalışan kadın, seyir halindeki araçlardan yardım istedi. Sürücüler ise kadının yardım talebine aldırış etmeden yollarına devam etti. O sırada görüntülendiğini anlayan adam, aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Kadın ise panik içerisinde cadde üzerinde yürümeye devam etti. (İHA)

 

Foto: İHA

İlginizi ÇekebilirSokak ortasında dehşeti yaşadıSokak ortasında dehşeti yaşadıİlginizi ÇekebilirSokak ortasında koca dehşetiSokak ortasında koca dehşeti

 

Yayınlanma Tarihi:12:19,