Yasağa rağmen araçlarla konvoy yaptılar

Şişli'de bir grup, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen akşam saatlerinde yasağı delerek araçlarla konvoy yaptı. Yüksek sesle müzik dinleyip, korna çalarak çevreye rahatsızlık veren grup ara sokaklarda gözden kayboldu.

Şişli İzzetpaşa Mahallesi Hudut Sokak’ta dün akşam saat 23.00 sıralarında sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen gece dışarı çıkan bir grup, araçlarla konvoy yaparak sokak aralarında tur attı. Yüksek sesle müzik dinleyip, korna çalarak çevreye rahatsızlık veren grup ara sokaklarda gözden kayboldu. Araçların bazılarında da çakar olduğu görüldü.

“ÜLKENİN GELDİĞİ HALE BAKIN”

O anları cep telefonuyla kaydeden bir vatandaş “Saat gece 11’e geliyor ama sokağa çıkma yasağı maalesef delinde gitti. Hani o meşhur bekçiler nerede? Corona virüsüymüş, hepsi hikaye ülkemizde. Ülkenin geldiği hale bakın. Konvoyda çakarlar araçlar her şey var” dedi.

Türkiye'de de kullanılan corona aşısında büyük başarı: Hint mutasyonuna karşı işe yarıyor İlginizi Çekebilir Türkiye'de de kullanılan corona aşısında büyük başarı: Hint mutasyonuna karşı işe yarıyor Corona aşısı olan gençlerin kalbinde iltihap korkusu: Resmi inceleme başlatıldı İlginizi Çekebilir Corona aşısı olan gençlerin kalbinde iltihap korkusu: Resmi inceleme başlatıldı

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD BioNTech Corona Dünya İngiltere sokağa çıkma yasağı Türkiye
Loading...