Yaşlı çifti hırsızlar öldürmüş sanıldı eski öğrencisi çıktı

Adana'nın Karaisalı ilçesinde emekli Mehmet Fevzi Atay (70) ve Elif Atay (69) çiftinin evlerinde tabancayla vurularak öldürülmesi olayıyla ilgili 4 kişi gözaltına alındı. Eski öğrencilerinin yaşlı çifti öldürdüğü ortaya çıktı.

Yaşlı çifti hırsızlar öldürmüş sanıldı eski öğrencisi çıktı

Olay, ilçeye bağlı Tümenli Mahallesi’nde meydana geldi. Adana İl Sağlık Müdürlüğü’nden emekli Mehmet Fevzi Atay ve emekli öğretmen Elif Atay’dan hafta sonu haber alamayan çocukları, il dışında yaşadıkları için mahalledeki yakınlarına durumu bildirip, kontrol etmelerini istedi.

Çiftin eve gelen yakınları, zili çalmalarına rağmen kapıyı açan olmayınca durumu jandarmaya bildirdi. Gelen jandarma ekipleri eve girdiğinde Atay çiftinin cansız bedenleriyle karşılaştı. Çağırılan sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, yaşlı çiftin tabanca ile başlarından vurularak öldürüldüğü belirlendi. Yapılan incelemenin ardından Atay çiftinin cansız bedenleri, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Jandarmanın evde yaptığı araştırmada Elif Atay’a ait altın bileziklerin yerinde olmadığı tespit edildi.

ESKİ ÖĞRENCİSİ CİNAYETİ İŞLEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Adana’nın Karaisalı ilçesinde Mehmet Fevzi Atay ve Elif Atay çiftinin evlerinde öldürülmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan 4 şüpheliden O.Ü.’nün jandarmadaki sorgusunda, cinayeti kendisinin işlediğini itiraf ettiği belirtildi. O.Ü.nün emekli öğretmen Elif Atay’ın eski öğrencisi olduğu ve yaşlı kadını 6 kurşunla öldürdüğü tespit edildi.

(DHA)

Alışveriş yapıyor gibi hırsızlık yaptı, sepeti doldurup kaçtı İlginizi Çekebilir Alışveriş yapıyor gibi hırsızlık yaptı, sepeti doldurup kaçtı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...