18 yıllık muhtar coronadan öldü! Mahalleli sandığa gidiyor

Samsun'da 18 yıldır 19 Mayıs Mahallesi Muhtarlığı görevini yürüten Güven Öztürk'ün 17 Şubat tarihinde corona virüsünden hayatını kaybetmesi sebebiyle mahalleli, 6 Haziran Pazar günü yeni muhtarı belirlemek için seçime gidecek.

18 yıllık muhtar coronadan öldü! Mahalleli sandığa gidiyor

Samsun’un İlkadım ilçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde Muhtar Güven Öztürk’ün vefatının ardından yeniden seçim yapılacak. 3 adayın yarışacağı seçim 6 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek.

Toplam 3 bin 534 nüfusu olan 19 Mayıs Mahallesi’ndeki mahalli idareler muhtarlık ve ihtiyar heyeti/meclisi üyeliği seçimlerinde 1900 seçmen oy kullanmak için sandık başına gidecek. Seçimlerde ise 3 aday yarışacak.

19 Mayıs Mahallesi muhtarlık seçimlerinde, 19 Mayıs Mahallesi muhtar azası Öznur Dumlupınar, Burçin Karadağ ve Ayperi Türkoğlu yarışacak.

6 Haziran Pazar günü tarihinde gerçekleştirilecek olan muhtarlık seçimlerine kadar muhtarlık görevini aza Salim Petekkaya yürütecek. İHA

Sağlık Bakanlığı güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 24 Mayıs tablosu İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanlığı güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 24 Mayıs tablosu Sağlık personeli ve annesi coronadan öldü İlginizi Çekebilir Sağlık personeli ve annesi coronadan öldü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Denizli Karadağ Pamukkale Üniversitesi pazar Pazartesi Sağlık Sağlık Bakanlığı Samsun seçim
Loading...