Ankara’da eğlence kulüplerine gece baskını

Ankara'da corona virüsü tedbirlerine rağmen gece faaliyetini sürdürdüğü belirlenen eğlence merkezi sahiplerine ve müşterilere para cezası uygulandı. Denetimde bir otelin üst katının da eğlence kulübüne dönüştürüldüğü belirlendi.

Ankara’da eğlence kulüplerine gece baskını

Başkent’te polis ekipleri, corona virüsü tedbirlerine rağmen gece faaliyetini sürdüren eğlence mekanlarına yönelik denetim gerçekleştirdi.

Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı denetimlerde bir pavyonun açık olduğu ve içeride müşterilerin bulunduğu belirlendi.

Konsomatris de çalıştırıldığı belirlenen pavyonda işletme sahibi ve müşterilere corona virüsü tedbirlerini ihlal etmek, sosyal mesafe ve maske kurallarına uymamaktan para cezası uygulandı.

Denetimlerde bir otelin üst kısmında bulunan kafeteryanın ise eğlence kulübüne dönüştürüldüğü belirlendi. Otelin üst katında pavyon eğlencesi düzenleyen iş yeri sahibi ile müşterilere de aynı şekilde corona virüsü tedbirlerini ihlal, maske ve sosyal mesafe kurallarına uymamaktan para cezası uygulandı. (DHA)

'Çok yüksek riskli' Konya'da corona baskını İlginizi Çekebilir 'Çok yüksek riskli' Konya'da corona baskını

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Ankara Çankaya Corona Emniyet Konya Maske para Polis Sağlık
Loading...