Sözcü Plus Giriş

Avcılar’da banka önünde ‘laf atma’ kavgası

İstanbul Avcılar'da banka şubesi önünde sırada bekleyen kadınlar arasında laf atma konusunda başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Eşine küfredildiğini öne süren bir kişinin de karıştığı kavga caddeye taştı.

Güncellenme: 21:23, 01/06/2021

Avcılar, Merkez Mahallesi Çiğdem Caddesi’ndeki banka şubesi önünde saat 15.00 sıralarında sıra bekleyen iki kadın arasında laf atma konusunda başlayan tartışmada kadınlar birbirlerine hareket ve küfretmeye başladı.

Tartışan kadınlardan birisinin hakaret etmesi üzerine yanında bulunan adam da eşine kimsenin küfredemeyeceğini belirterek kavgaya karıştı.

Çevredekilerin müdahalesine rağmen caddeye taşan kavgaya çevredeki esnaf müdahale ederek tarafları ayırdı. İhbar üzerine sevk edilen polis de kalabalığı dağıttı.

Pideci Abdullah Barış, kavgayla ilgili “Banka sırası beklerken kadınlar arasında bir münakaşa oldu. Kadın karşı tarafa ağza alınmayacak küfürler etti. Adam karısına küfredilince el kaldırdı. Yoldan geçen biri ne olduğunu anlamadan ‘Kadına nasıl el kaldırırsın’ diyerek müdahale etmeye kalkınca kavga büyüdü” dedi. DHA

İlginizi ÇekebilirAkrabalar arasında kız kavgası: 1 ölü, 3 yaralıAkrabalar arasında kız kavgası: 1 ölü, 3 yaralı