Sözcü Plus Giriş

Down sendromlu Emine’den 3 gündür haber alınamıyor

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, ormanlık alanda kaybolan yabancı uyruklu down sendromlu Emine için başlatılan arama çalışmaları üçüncü gününde de devam ediyor.

Güncellenme: 17:05, 08/07/2021
Down sendromlu Emine’den 3 gündür haber alınamıyor

İlçeye bağlı Sarıçiçek Dağı’nda çobanlık yapan ailesi ile birlikte yaşayan yabancı uyruklu 17 yaşındaki down sendromlu Emine Dandal (17) 3 gün önce annesi su doldurduğu sırada bir anda ortadan kayboldu.

“ANNE” DİYE BAĞIRMIŞ

Kızının ‘Anne' diye bağırdığını duyan anne Ayush Dandal, geri döndüğünde kızını göremeyince etrafta aramaya başladı. Anne Dandal, kızını bulamayınca, cep telefonu çekmediği için 2 kilometre koşarak Sarıçiçek gölünün kenarında piknik yapan bir aileden yardım istemesi üzerine olay yerine Jandarma, AFAD ve UMKE ekipleri seferber edilmişti.

YAĞMUR ALTINDA ARAMALAR SÜRÜYOR

Gece geç saatlere kadar kilometrelerce alanın tarandığı bölgede Jandarma ve AFAD ekiplerine Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı'nın Labrador cinsi Taç isimli iz takip köpeği de destek veriyor. Yağan yağmura rağmen ormanlık alanda devam eden aramalarda 3 gündür bir ize rastlanmadı. İHA

İlginizi ÇekebilirPolis her yerde 11 yaşındaki bu kızı arıyorPolis her yerde 11 yaşındaki bu kızı arıyorİlginizi Çekebilir300 kişiyle her yerde aranan gençten kötü haber300 kişiyle her yerde aranan gençten kötü haber