Durak dışında indirmeyen şoföre, önce kendisi sonra çocukları saldırdı

İstanbul Kağıthane’de durak dışında inmek isteyen yolcu, otobüs şoförü kabul etmeyince şoföre saldırdı. Bununla da yetinmeyen yolcu, son durakta indikten sonra yanına aldığı çocuklarıyla gelerek kesici aletlerle birlikte şoföre yeniden saldırdı.

Durak dışında indirmeyen şoföre, önce kendisi sonra çocukları saldırdı

Otobüs şoförlüğü yapan D.Ü.Ö., 17 Temmuz'da saat 19.30 sıralarında Kağıthane Altınay Caddesi üzerinde otobüsle seyir halindeydi. E.Ö. durak dışı alanda kendisini indirmesini istedi ve otobüs şoförü D.Ü.Ö. durak dışı yolcu indirilmesinin yasak olduğunu söyleyerek kabul etmedi.

Bu nedenle E.Ö. isimli şahsın, otobüs şoförüne karşı küfürler ve tehditler savurarak, şoför kabinini yumrukladığı öğrenildi. Bununla da yetinmeyen E.Ö. son durakta indikten 15 dakika kadar sonra biri kız olan M.T.Ö., E.Ö. ve K.Ö. isimli çocuklarıyla ellerinde kesici aletler ile D.Ü.Ö. isimli şahsa saldırdı.

Olay sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde konu ile ilgili şahıslar yakalandı. Şüpheliler hakkında “Kasten Yaralama”, “Hakaret” suçlarından adli işlem yapıldı. (İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...