Sözcü Plus Giriş

Ekmeğin içinde yarım kilo uyuşturucu çıktı

İzmir'de otobüs terminalinde şüphe üzerine durdurulan bir kişinin elindeki ekmeğin içinden 518 gram olan metamfetamin çıktı.

Güncellenme: 09:43, 12/03/2021
Ekmeğin içinde yarım kilo uyuşturucu çıktı

Olay, İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde meydana geldi. Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine Doğan A. (34) isimli şahıs durdurularak GBT sorgusu gerçekleştirildi. Bu sırada şüphelinin elinde bulunan poşeti de inceleyen ekipler, ekmek arasına gizlenmiş ve ağırlığı yaklaşık 518 gram olan metamfetamin olduğu değerlendirilen uyuşturucu maddeyi ele geçirdi.

“İÇERİSİNDE NE OLDUĞUNU BİLMİYORDUM”

Ekipler tarafından ilk sorgusu gerçekleştirilen Doğan A'nın, paketi Antalya'ya götürmek için yaklaşık iki ay önce Konak ilçesi Kuruçay Mahallesi'nde bulunan S.Ö'den aldığı fakat paket içerisinde ne olduğunu bilmediğini söylediği öğrenildi. Öte yandan, şüphelinin uyuşturucu kullanma, kasten yaralama, yankesicilik ve hırsızlıktan suç kayıtlarının bulunduğu bilgisi edinildi. (İHA)

İlginizi ÇekebilirAracında uyuşturucu bulunan Ayşegül Çınar'dan açıklamaAracında uyuşturucu bulunan Ayşegül Çınar'dan açıklama

 

Yayınlanma Tarihi:07:53,