Esenyurt’ta yol kavgası baltalı cinayetle bitti

İstanbul Esenyurt’ta, yol verme nedeni ile çıkan kavgada, boynuna balta ile darbe alan Ömer Ulupınar hayatını kaybetti.

Esenyurt’ta yol kavgası baltalı cinayetle bitti

Esenyurt Ardıçlı Mahallesi Ispartakule Caddesi üzerinde 8 Eylül Çarşamba günü saat 20.00 sıralarında çekici sürücüsü Ömer Ulupınar, kamyon sürücüsü ile yol verme nedeni ile tartışmaya başladı.

 

ARACINDAN BALTA ALIP KAVGAYA GİRDİ

Sözlü tartışma şahısların birbirine küfür etmesi üzerine olay kavgaya dönüştü. Yanlarında arkadaşları da olan şahıslar birbirlerine girdiler. Aracından balta alan kamyon sürücüsü, Ulupınar ve arkadaşlarını bir süre kovaladı.

Elindeki baltayı savuran şüpheli, Ulupınar’ın boynundan yaraladı. Yere yığılan Ömer Ulupınar gören kamyon sürücüsü olay yerinden kaçarken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi.

İlk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan Ulupınar, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olay yerinde kavga ile birlikte yaşanan koşuşturmaca güvenlik kameralarına da yansıdı.

MÜDAHALE EDEMEDEN ÖLDÜ

Bölgede esnaflık yapan bir vatandaş, “Akşam saatleri yol verme kavgası başladı iki grup arasında. Birbirlerine girdiler, biz esnaf olarak araya girdik. Yine ayırdık. Tekrar küfürleştiler. Gruptan biri arabadan balta gibi bir şey aldı. Onunla gelerek koşarak ensesine vurdu. Yığıldı kaldı. Müdahale edemeden orada öldü” ifadelerini kullandı.