Evini soyan 2 hırsızı 4 saat sonra sokakta yakalayıp polise teslim etti

Edirne'nin Keşan ilçesinde O.U., evinden hırsızlık yapan E.G. (18) ve C.K.yi (16) yaklaşık 4 saat sonra sokakta yakalayıp, polise teslim etti.

Evini soyan 2 hırsızı 4 saat sonra sokakta yakalayıp polise teslim etti

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde pazartesi günü saat 17.30 sıralarında O.U.nun 700 Evler Konutlarındaki evine giren iki kişi, 1 televizyon, 2 bilezik ve 3 bin 500 lira nakit çaldı. Şüphelileri fark eden O.U., polise haber verdi. İhbar üzerine adrese gelen polis, kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

O.U., olaydan yaklaşık 4 saat sonra 700 Evler Camisinin önünde evine hırsızlık için giren E.G. ve C.K. ile karşılaştı. O.U., iki şüpheliyi yakalayıp polise haber verdi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri şüphelileri gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyede mahkemeye çıkarılan şüphelilerden C.K. tutuklandı, E.G. ise serbest bırakıldı.

Cemaatle birlikte camiye girdi, hırsızlık yaptı İlginizi Çekebilir Cemaatle birlikte camiye girdi, hırsızlık yaptı Kapalı okulda musluk hırsızlığı İlginizi Çekebilir Kapalı okulda musluk hırsızlığı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...