İşçilerin kaldığı konteyner alev alev yandı

İstanbul Maltepe'de atık kağıtların toplandığı depodaki, işçilerin kaldığı konteynırda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Bir anda bütün konteyneri kaplayan yangın sırasında tüm işçilerin uyanık olması olası bir ölüm ya da yaralanmayı önledi.

İşçilerin kaldığı konteyner alev alev yandı

Yangın saat 23.00 sıralarında Yalı Mahallesi Eğitimciler Çıkmaz Sokak’ta bulunan ve atık kağıtların toplandığı bir geri dönüşüm deposunda çıktı. İşçilerin kaldığı konteynerde henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan yangın kısa sürede bütün konteyneri sardı. Yangın çıktığı sırada işçilerin ayakta olması olası bir ölüm ya da yaralanmayı önledi.

ALEV ALEV YANDI

Yangını fark edip dışarı çıkan işçiler derhal itfaiyeye haber verdi. Haber verilmesi üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, işçilerin kaldığı konteynırda çıkan yangını atık kağıtların toplandığı depo alanına sıçramadan kontrol altına aldı.

Konteynerin  alev alev yandığı ve  işçilerin kovalarla yangını söndürme çabaları bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

“PARAMIZ, HER ŞEYİMİZ YANDI”

Yangın çıkan atık kağıt deposunda çalışan Aras Ünal, “Soba devrilmiş, her şey yanmış. Koşarak geldim baktım her şey yanıyor. Paramız, her şeyimiz yandı. Arkadaşlarımız vardı içeride, herkes dışarı çıktı” şeklinde konuştu.

Yangında ölen ya da yaralanan olmazken büyük çapta hasar oluştu. Yangınla ilgili inceleme devam ediyor. DHA

Sera deposunda korkutan yangın İlginizi Çekebilir Sera deposunda korkutan yangın Niğde'de ahırda çıkan yangında 171 kuzu öldü İlginizi Çekebilir Niğde'de ahırda çıkan yangında 171 kuzu öldü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...