İstanbul’daki silahlı kavgada ölü sayısı 3’e yükseldi

İstanbul Maltepe'de arazi anlaşmazlığı yüzünden çıktığı iddia edilen silahlı kavgada 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Hayatını kaybeden 3 kişiden biri olan Uğur Köroğlu'nun suç örgütü lideri Sedat Peker ile bağlantılı olduğu iddia edildi.

İstanbul’daki silahlı kavgada ölü sayısı 3’e yükseldi

Olay saat 16.30 sıralarında Başıbüyük Mahallesi’nde meydana geldi. Mevlüt Mesut Bilgin’e ait araziye gelen 3 kişi, iddiaya göre arazi anlaşmazlığı yüzünden Mevlüt Mesut Bilgin ile tartışmaya başladı.

Tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada Mevlüt Mesut Bilgin ile buraya gelen Metin Gökhan Ocakçı, Uğur Köroğlu ve Batuhan Ş. silahlardan çıkan kurşunla yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ekibi ve polis sevk edildi. Mevlüt Mesut Bilgin ile Metin Gökhan Ocakçı Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ne, Uğur Köroğlu ve Batuhan Ş. ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

YARALININ HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Mevlüt Mesut Bilgin, Metin Gökhan Ocakçı ve Uğur Köroğlu yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. İki bacağından vurulan Batuhan Ş.’nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Polis, olay yerinde inceleme yaptı. Kavganın çıktığı yerde çok sayıda boş kovan ile birlikte silah bulundu. Polis, silaha incelemek üzere el koyarken olayla ilgili de soruşturma başlattı.

ÇOK SAYIDA SUÇ KAYDI VARMIŞ

Öte yandan Uğur Köroğlu’nun 18, Mevlüt Mesut Bilgin’in 17, Metin Gökhan Ocakçı’nın 13 suç kaydı olduğu öğrenildi. Uğur Köroğlu’nun suç örgütü lideri Sedat Peker ile bağlantılı olduğu iddia edildi. DHA

Diyarbakır'da husumetliler arasında silahlı kavga İlginizi Çekebilir Diyarbakır'da husumetliler arasında silahlı kavga Kız kaçırma kavgası: 1 ölü, 1 yaralı İlginizi Çekebilir Kız kaçırma kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...