İstanbul’da uyuşturucudan arananlara şafak operasyonu

İstanbul’da narkotik suçlarından aranan şüphelilere yönelik 19 ilçede şafak operasyonu düzenlendi. Baskında 24 şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü uyuşturucu suçlarından haklarında arama kaydı olan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Aranan 24 şüphelinin kaldıkları adresler tespit edildi.

19 İLÇEDE BASKIN DÜZENLENDİ

Çalışmaların ardından bu sabah 06.30'da harekete geçildi. Çok sayıda ekibin katıldığı çalışmada, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Güngören, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Beyoğlu, Eyüpsultan, Fatih, Kağıthane, Şişli, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'daki adreslere baskın düzenlendi.

16 YILDIR ARANAN BİR ŞÜPHELİ DE YAKALANDI 

Narkotik ekiplerince yapılan çalışmada 16 yıldır aranan bir ismin de bulunduğu 24 şüpheli de yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolü sonrasında emniyete götürüldü.

Uyuşturucu satıcılarını şikayet eden avukata dehşeti yaşattılar İlginizi Çekebilir Uyuşturucu satıcılarını şikayet eden avukata dehşeti yaşattılar

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...