Sözcü Plus Giriş

Kaçak eğlenceye polisten ağır fatura

Antalya’nın Kaş ilçesindeki bir işyerinde eğlence düzenleyen 17 kişiye 72 bin TL para cezası, işyerine ise bir ay kapatma cezası uygulandı. Antalya Emniyet Müdürlüğü görüntüleri sosyal medya hesabından, “Hem kendi hem de başkalarının sağlığını tehlikeye attılar. Sonuç bu” diyerek paylaştı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 22:31, 10/03/2021
Kaçak eğlenceye polisten ağır fatura

Kaş ilçesinde kısıtlama saatlerinde bir işyerinde eğlence düzenlendiği bilgisi alan polis, baskın yaptı. İşyerinde müzik eşliğinde eğlence yaptığı tespit edilen 17 kişiye, corona virüsü kurallarını ihlalden toplam 72 bin TL para cezası, işyerine de 1 ay kapatma cezası uygulandı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü, baskın görüntülerini sosyal medya hesaplarından, “Kısıtlama saatlerinde eğlence düzenleyerek kurallara uymayıp hem kendi hem de başkalarının sağlığını tehlikeye attılar. Sonuç; 17 şahsa toplam 72.000 TL idari para cezası ve iş yerine 1 ay kapatma cezası uygulandı. Kurallara uyalım, sevdiklerimizi koruyalım” notuyla paylaştı. (İHA)

İlginizi ÇekebilirSağlık-Sen raporu: Sağlık çalışanlarının yüzde 30'una corona teşhisi konulduSağlık-Sen raporu: Sağlık çalışanlarının yüzde 30'una corona teşhisi konuldu

İlginizi ÇekebilirCorona ilacında müthiş başarı: Ölümü yüzde 87 azaltıyorCorona ilacında müthiş başarı: Ölümü yüzde 87 azaltıyor