Kayıp çocuğun cansız bedeni foseptikte bulundu

Denizli’nin Bekilli ilçesinde sabah saatlerinde kaybolan 5 yaşındaki çocuğun cansız bedeni, birkaç saat sonra evinin yakınındaki foseptik çukurunda bulundu.

Kayıp çocuğun cansız bedeni foseptikte bulundu

Bekilli ilçesi Üçkuyu Mahallesi’nde yakınlarının sabah saatlerinde haber alamadığı 5 yaşındaki Abdullah Yeşildağ, ailesinin her yerde aramasına rağmen bulunamadı.

Yakınlarının ihbarı üzerinde bölgeye gelen jandarma ve AFAD ekipleri Yeşildağ’ı bulmak için arama çalışması başlattı. Bölgeyi didik didik arayan ekipler evin yakınında bulunan foseptik çukurundan şüphelenerek çalışmalarını burada yoğunlaştırdı.

Birkaç saatin ardından ekipler çukurun içinde 5 yaşındaki çocuğun cansız bedenine rastladı. Bölgeye gelen Olay Yeri İnceleme ekipler çalışmalarını gerçekleştirirken yakınları ise sinir krizi geçirdi.

Küçük çocuğun cansız bedeni ekipler tarafından çıkartılarak Pamukkale Üniversitesi morguna kaldırıldı. Abdullah Yeşildağ kesin ölüm sebebi ise yapılacak olan otopsinin ardından belli olacak. (İHA)

Üç gündür kayıp olan 15 yaşındaki Elif Akbaba bulundu İlginizi Çekebilir Üç gündür kayıp olan 15 yaşındaki Elif Akbaba bulundu Kayıp çocuk taşların arasında bulundu İlginizi Çekebilir Kayıp çocuk taşların arasında bulundu

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...