Malatya’da 11 saatte 8 deprem oldu! İşte AFAD ve Kandilli verilerine göre son depremler…

Malatya’da dün akşam 11 saat içerisinde büyüklükleri 1.6 ile 4.3 arasında değişen toplam 8 deprem meydana geldi.

Malatya’da 11 saatte 8 deprem oldu! İşte AFAD ve Kandilli verilerine göre son depremler…

AFAD verilerine göre, 21 Mayıs Cuma günü saat 19.06 ile 22 Mayıs Cumartesi sabah saat 06:06 arasında Malatya’nın Battalgazi ve Pütürge ilçeleri merkez üssü olan art arda toplam 8 deprem meydana geldi. Depremlerin en büyüğü 4.3 şiddetinde olduğu öğrenilirken, en küçüğünün ise 1.6 şiddetinde olduğu duyuruldu.

DEPREMDE CAN VE MAL KAYBI YAŞANMADI

Doğu Anadolu fay hattında meydana gelen son depremlerde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmazken, fay hattındaki devam eden hareketlilik uzmanları endişelendiriyor.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Malatya depremi sonrası Prof. Naci Görür'den açıklama: Oldukça aktif gözüküyor İlginizi Çekebilir Malatya depremi sonrası Prof. Naci Görür'den açıklama: Oldukça aktif gözüküyor Fay hattı haritası: Fay hattı nerelerden geçiyor? İlginizi Çekebilir Fay hattı haritası: Fay hattı nerelerden geçiyor? Malatya'da korkutan deprem! İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama İlginizi Çekebilir Malatya'da korkutan deprem! İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...