Meral Akşener yarın Yomra’da

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yarın ( 24 Haziran) Trabzon’a gidecek. Yomra, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerinde esnafı ziyaret edip sorunlarını dinleyecek olan Akşener, geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğrayan İYİ partili Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ı da ziyaret edecek.

Meral Akşener yarın Yomra’da

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Trabzon'a yapacağı ziyaret hakkında bilgi veren İl Başkanı Azmi Kuvvetli,  Akşener'in milletin sesi olmaya devam ettiğini söyledi.

ESNAFLA BULUŞACAK

İl Başkanı Kuvvetli, Genel Başkan Akşener'in Yomra, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerinde esnafları ziyaret edip sorunlarını dinleyeceğimi belirterek, “Bu sorunların çözümü için her zaman olduğu gibi hükümete uyarısını yapacak” dedi.

SALDIRIYA UĞRAYAN BELEDİYE BAŞKANI BIYIK'I ZİYARET EDECEK

Akşener'in Yomra ilçesine yaptığı ziyarette, bir süre önce silahlı saldırıya uğrayan İYİ Partili Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'ı da makamında ziyaret edeceği belirtildi.

Silahlı saldırıya uğrayan Yomra Belediye Başkanı: Belki bu kalabalık cenaze için toplanacaktı İlginizi Çekebilir Silahlı saldırıya uğrayan Yomra Belediye Başkanı: Belki bu kalabalık cenaze için toplanacaktı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...