Sözcü Plus Giriş

‘Metafizik uzmanı’ ile kardeşine saldırı anı ortaya çıktı

İstanbul Bayrampaşa'da kendisini 'metafizik uzmanı' olarak tanıtan Muhammed Emin Kırmızıkan ile kardeşi Emrah Kırmızıkan'a saldırı anı ortaya çıktı. Altı kişinin bıçaklı saldırısında Muhammed Emin Kırmızıkan yaralanırken, kendisini korumaya çalışan kardeşi Emrah Kırmızıkan aldığı bıçak darbeleri sonucu hayatını kaybetmişti.

Güncellenme: 21:10, 07/05/2021

Kendisini ‘metafizik uzmanı’ olarak tanıtan Muhammed Emin Kırmızıkan, 23 Şubat 2020’de Bayrampaşa’da ofisinden çıktıktan sonra cep telefonu ile konuşarak ilerlerken yanına yaklaşan kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Kısa sürede 5 kişi daha gelerek Kırmızıkan’a saldırdı. Saldırıyı gören Emrah Kırmızıkan ağabeyini korumak istedi. Ancak saldırganlar ona da bıçakla saldırdı.

Saldırıyı gerçekleştirenler daha sonra olay yerinden koşarak uzaklaşırken, iki kardeşle hızla hastaneye gitti. Ancak Emrah Kırmızıkan aldığı bıçak darbeleri sonucu hayatını kaybetti.

AĞABEYİ KONUŞTU

Altı kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan ve saldırıdan yaralı olarak kurtulan Muhammed Emin Kırmızıkan yaşananlarla ilgili olarak, “23 Şubat 2020 tarihinde kardeşimle bana saldırı düzenlenmişti. Kardeşim o saldırıda kendisi şehit olmuştu, beni kurtarmaya çalışırken. Bu saldırıyı yapanlar yakalandı” dedi.

Olayın azmettiricileri olduğunu öne süren Kırmızıkan bu kişilerin de cezalandırılmasını talep etti. DHA

İlginizi Çekebilirİstanbul'da fenomen medyumla kardeşine bıçaklı saldırıİstanbul'da fenomen medyumla kardeşine bıçaklı saldırı
Yayınlanma Tarihi:18:21,