Polis kimlik sordu, ortalık karıştı

Karabük’te bir kişi, corona virüs denetimleri sırasında kimlik soran polislerle tartıştı. Gözaltına alınan şahsın kardeşi, polislere su atıp, tabure fırlatmak istedi. Yaşananları çevredeki vatandaşlar meraklı gözlerle izledi.

Polis kimlik sordu, ortalık karıştı

Karabük'ün en işlek caddesi olan Kemal Güneş'te corona virüsü denetimleri kapsamında uygulama yapan Yunus Timleri, Doğukan S.'dan kimliğini istedi.

İddiaya göre, elinde poşetler olduğu için kimlik numarasını veren şahıs daha sonra tartışmaya başladı. Bu sırada dükkanda alışveriş yapan gencin annesi ve kız kardeşi de olaya müdahale olunca tartışma büyüdü.

MERAKLI GÖZLERLE İZLEDİLER

Vatandaşların da yaşananları meraklı gözlerle izlediği olayda savcılığa gidiyorum diyerek pasaja giren Doğukan S.'nin arkasından koşan polisler genci karakola getirmek için tutuğu sırada kız kardeşi A.A.K. bu sefer polislere saldırdı.

Bu sırada polisin müdahale ettiği genç kız, hırsını alamayarak berber dükkanı önünde bulunan tabure ile polislere atmak isterken diğer polis tarafından engellendi.

Vatandaşların ve annesinin sakinleştiremeye çalıştığı genç kız bu sefer dışarda polislere su fırlattı. Doğukan S. ifadesi alınmak üzere karakola getirilirken, öfkeli anne kızına yumruk attığı iddia ettiği polislerden şikayetçi olduğunu söyleyerek öfkesini dile getirdi.

Yaşanan olay sonrası genç kız Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilerek müşahede altına alındı. İHA

Coronadan değil polisten korktular İlginizi Çekebilir Coronadan değil polisten korktular Kısıtlama öncesi dehşete düşüren görüntü İlginizi Çekebilir Kısıtlama öncesi dehşete düşüren görüntü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
anne asker cep telefonu Corona Cumartesi Güneş istanbul İstiklal Caddesi Karabük Polis uygulama Yunus
Loading...