Polisin baskın yaptığı otelde skandal görüntü

Bodrum’da lüks bir otele baskın yapan Emniyet güçleri ve Bodrum Turizm Danışma Bürosu ekipleri gördükleri manzara karşısında şok oldu.

Polisin baskın yaptığı otelde skandal görüntü

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelen bir ihbar üzerine polis ekipleri harekete geçti. Bodrum Turizm Danışma Bürosu ile Polis ekipleri Yalıkavak mahallesinde lüks bir otele baskın yaptı.

MASKE DE TAKMADILAR

İçeri giren ekipler 130 kişinin canlı müzik eşliğinde maskesiz, mesafesiz eğlendiğini gördü. Eğlenceye son veren ekipleri Otel Genel Müdürü tutanak tutulduğu öğrenildi. Baskın yapılan otelin Sağlıklı Turizm Sertifikası iptal edildiği ve otele kapatma cezası verildiği öğrenildi.

DENETİMLER SIKLAŞTI

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Muğla Valiliği kademeli normalleşme sürecinde özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması ve eğlence yapılmaması konusunda tüm otelleri uyarmış ve denetimleri sıkılaştırmıştı.

Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ise bayramdan önce tüm otelleri özellikle eğlence düzenlememeleri ve sosyal mesafeye uyulması konusunda resmi yazı göndermiş ve Ramazan bayramından sonra ise denetimlerini sıklaştırmıştı. İHA

Otelden, alkol satan iş yerine geçiş! Polis baskın yaptı İlginizi Çekebilir Otelden, alkol satan iş yerine geçiş! Polis baskın yaptı 5 yıldızlı otellerin yanında bedava tatil yapıyorlardı! Bu sene tam kapanma engel oldu İlginizi Çekebilir 5 yıldızlı otellerin yanında bedava tatil yapıyorlardı! Bu sene tam kapanma engel oldu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...