Sağlık ocağında doktora yumruklu saldırı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, aile sağlığı merkezinde görevli doktor Çınar Özdemir, kendisine ilaç yazmadığını iddia eden M.Ü.'nün yumruklu saldırısına uğradı. Doktor Özdemir'in odasında bulunan eşyalara da zarar veren M.Ü., polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, bugün saat 12.00 sıralarında Turgutlu 12 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde meydana geldi. Aile sağlığı merkezine gelen M.Ü., iddiaya göre doktor Çınar Özdemir’den daha önceden aldığı ve belirli süreler ile verilen ilacı yazmasını talep etti.

M.Ü.’nün kullandığı ilaçları kontrol eden Özdemir, ilaç süresinin henüz dolmadığını, yazsa da alamayacağını söyledi. Bunun üzerine tepki gösteren M.Ü. ile doktor Özdemir arasında tartışma çıktı.

Yaşanan gerginlik sırasında M.Ü., Özdemir’e yumrukla saldırdı. Özdemir başına iki darbe alırken, M.Ü. odada bulunan eşyaları da etrafa savurarak zarar verdi.

Saldırgan M.Ü., sağlık merkezinde çalışan diğer personelin müdahalesiyle etkisiz hale getirildi. Çevredekilerin durumu bildirmesinin ardından da aile sağlığı merkezine polis ekibi sevk edildi.

Polis tarafından gözaltına alınan M.Ü., Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde götürüldü. Özdemir’in sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi. DHA

Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül'ün corona verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Koca 7 Eylül'ün corona verilerini açıkladı! İşte yeni vaka ve vefat sayısı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
aile Corona darbe doktor Emniyet korona Manisa Polis Sağlık Sağlık Bakanı saldırı salı
Loading...