Mobil’den Türkiye’ye yatırım

Mobil Oil Türk A.Ş., 2020 yılında 10 yeni Mobil 1 Center açılışı yaptı ve firmanın ülkedeki servis sayısı 75'e çıktı. Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, "Bu sene sonuna kadar 10 yeni Mobil 1 Center daha açmayı hedefliyoruz." dedi.

Mobil’den Türkiye’ye yatırım

Mobil Oil Türk A.Ş. çatısı altında yağ değişimi ve bakım hizmeti veren Mobil 1 Center, Türkiye genelindeki servis ağını 75’e çıkarttı. 2020 yılında pandemiye rağmen 10 yeni Mobil 1 Center açarak hizmet alanını genişleten marka, 2021 yılına da yeni yatırımlarla başladı.

Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Geçtiğimiz yıl, pandemi nedeniyle iç pazarda ertelenen talebin satış ve servis trafiğini artıracağını öngörmüştük. Adımlarımızı da buna göre atarak piyasanın ihtiyaç duyacağı yeni ürün gruplarını pazara sunduk. Bununla birlikte, sürücülerin uzun süredir çalıştırmadığı araçlarının yağ ve bakımı için servislere yöneleceğini de biliyorduk. Sonuç olarak, Mobil 1 Center hizmet noktalarımızın sayısını pandemiye rağmen artırdık. Bu sene sonuna kadar 10 yeni Mobil 1 Center daha açmayı hedefliyoruz” dedi.

Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç

SERVİSLERDEKİ YOĞUNLUK ARTACAK

Havaların ısınmasıyla birlikte araç hareketliliğinin yeniden artmasını beklediklerini dile getiren Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Hava sıcaklıklarının artması, tatil dönemlerine girilmesi ve her şeyden önemlisi aşı çalışmalarıyla birlikte pandemi koşullarının gevşemesi sonucunda, bu sene de iç turizmde yoğun bir dönem bekliyoruz. Yaşanan bu yoğunluk servislerdeki hareketliliği iki katına çıkaracaktır. Hizmet kalitesi ve sağladığımız geniş ürün gamıyla otomobil kullanıcılarının bütün yağlama ihtiyaçlarını karşılayan Mobil 1 Center'larımız da yine yoğun dönemde tüketicilere hizmet verecek” ifadelerini kullandı.

Loading...