İspanya Kralı 6. Felipe’nin yeğenine doğum gününde şok

İspanya Kralı 6. Felipe'nin yeğeni Felipe Juan Froilan, doğum gününü kutladığı gece kulübünde çıkan silahlı çatışmasının ortasında kaldı. Çatışmada 5 kişi ağır şekilde yaralandı.

Felipe Juan Froilan, Marbella kentinde Costa del Sol Gece Kulübü olarak da bilinen Opium Beach Club'ta dün gece 24'üncü yaş gününü kutladığı sırada kulübün VIP bölümünde iki grup arasında silahlı ve bıçaklı çatışma çıktı.

BIÇAK VE SİLAHLA BİRBİRİLERİNE SALDIRDILAR

Froilan'ın olayla bir ilgisi olmadığı ve yara almadan kurtulduğu belirtildi. Çatışmanın Hollanda ve İrlanda uyruklu iki kişi arasında patlak verdiği ifade edilerek, İrlandalı şahsın Hollandalı şahıs ile tartışmasının ardından kulüpten atıldığı, daha sonra geri gelerek Hollandalı şahsa bıçakla saldırdığı ve Hollandalı şahsın saldırıya silahını çekerek karşılık verdiği belirtildi.

4 kişinin silahla vurulduğu ve Hollandalı şahsın bıçakla yaralandığı aktarıldı. Yaralıların sağlık durumlarının kritik olduğu ifade edildi.

ÇETELER ARASINDA ÇIKMIŞ

Yerel basında yer alan haberlerde, silahlı çatışmanın Malaga'da faaliyet gösteren rakip uyuşturucu çeteleri arasındaki bir hesaplaşmayla ilgili olduğu öne sürüldü.
Telefon kamerası ile kaydedilen görüntülerde, silah seslerinin müzik sesini bastırması ile kulüpte bulunanların panikle kaçtığı ve güvenli gördüğü yerlerde kendini korumaya aldığı görüldü.

İspanya Kralı VI. Felipe coronaya yakalandı İlginizi Çekebilir İspanya Kralı VI. Felipe coronaya yakalandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
çatışma Corona Hollanda İrlanda İspanya Malaga Sağlık uyuşturucu
Loading...