Putin’in yakın çevresine yeni yaptırımlar

 İngiltere’nin Rusya’ya yönelik yeni yaptırımlarından kuzeni Anna Tsivileva ve Rusya’nın en zengin ikinci ismi aynı zamanda Putin’in önemli destekçilerinden Vladimir Potanin de etkilendi.

Putin’in yakın çevresine yeni yaptırımlar

Rusya'nın Ukrayna saldırılarının ardından başlayan yaptırımlar devam ediyor. İngiltere'nin Rusya'ya yönelik yeni yaptırımlarından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yakın çevresi de etkileniyor.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Putin'in kuzeni Anna Tsivileva da yaptırımlardan etkilendi. Tsivileva'nın yanı sıra Rusya'nın en zengin ikinci ismi aynı zamanda Putin'in önemli destekçilerinden Vladimir Potanin de yaptırımdan etkilendi.

İngiltere tarafından yapılan açıklamada, yeni yaptırımlarla “Rusya'nın savaş makinesinin” zayıflatılması hedeflendiği kaydedildi.

Rusya'dan Biden'ın eşi ve kızına yaptırım İlginizi Çekebilir Rusya'dan Biden'ın eşi ve kızına yaptırım Aralarında Ukraynalılar da var! Kanada'dan yaptırım kararı İlginizi Çekebilir Aralarında Ukraynalılar da var! Kanada'dan yaptırım kararı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...