5 yavru köpek çöp konteynerinde ölü bulundu

Çorum'da hayvansever İlker Çelik'in sokakta beslediği 5 yavru köpek, çöp konteynerinde ölü bulundu. Tepkisini sosyal medyadan dile getiren Çelik "İnsan bile diyemeyeceğim kişi ya da kişiler, poşete koyup çöpe atmış. Hepsi ölmüş" dedi.

5 yavru köpek çöp konteynerinde ölü bulundu

İçeridere Bağları mevkisinde hayvansever İlker Çelik, sokaktaki bir kulübede anne köpek ile 5 yavrusunu beslemeye başladı. Çelik, dün köpeklere yiyecek götürdüğünde yavruları göremedi. Çevrede arama yapan Çelik, yavruları poşetle çöp konteynerine atılmış halde ölü buldu. İhbarla gelen polis ekipleri, köpeklerin ölümü ile ilgili inceleme başlattı.

Tepkisini çektiği video ile sosyal medyadan paylaşan İlker Çelik “Besleme yapmaya gittiğim bölgede anne köpeği buldum, besledim. Ancak yavrularını göremedim. Çevrede araştırınca çöp konteynerinin yanına gittim. İnsan bile diyemeyeceğim kişi ya da kişiler, poşete koyup çöpe atmış. Hepsi ölmüş durumdaydı. Çok üzgünüm” dedi. (DHA)

Terapi köpekleri ağrı ve depresyonu %50 oranında azaltabiliyor İlginizi Çekebilir Terapi köpekleri ağrı ve depresyonu %50 oranında azaltabiliyor