Marmaray’da güreş gibi kavga

Gebze - Halkalı hattında yolcu taşıyan Marmaray treni Pendik durağına geldiğinde 2 yolcu arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Güreş müsabakalarını aratmayan kavga yolcuların müdahalesiyle güçlükle yatıştırılabildi.

Olay, sabah saatlerinde Marmaray’da Pendik İstasyonu’nda bulunan trende meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Gebze- Halkalı hattında yolculuk yapan 2 yolcu arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. 2 yolcu arasındaki tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü.

KÜNDEYE GETİRMEYE ÇALIŞTI

Kavga sırasında bir yolcunun diğer yolcuyu tutarak kündeye getirmesi güreş maçlarını aratmazken, yolcular büyük panik yaşadı. Güreşir gibi kavga eden yolculardan birinin diğerine, “Bak seni var ya bıçaklarım” diye tehditler savurduğu görüldü. Kavga yolcuların müdahalesi ile güçlükle yatıştırılabildi. O anlar başka bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı. (İHA)

Metrobüste yolcuların sıkışıklık kavgası kamerada İlginizi Çekebilir Metrobüste yolcuların sıkışıklık kavgası kamerada Marmaray'da taciz iddiası arbedeye dönüştü İlginizi Çekebilir Marmaray'da taciz iddiası arbedeye dönüştü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...