Akrep – 22 Şubat haftası

Dostluklar, arkadaşlıklar, içinde olduğunuz gruplar, sosyal gruplar, kulüpler, dernekler, sosyal hayatınız üzerinde etkileri olacaktır.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dostluklar, arkadaşlıklar, içinde olduğunuz gruplar, sosyal gruplar, kulüpler, dernekler, sosyal hayatınız üzerinde etkileri olacaktır.

Bu Dolunay haftasında dostlarınızın dertlerine derman olmak, onların sorunlarına çözümler yaratmak, yeni insanlarla tanışmak, dostlarınızda sevmediğiniz özellikleri dile getirmek, kalabalık gruplarla eğlenceli aktiviteler içinde olmak içinde harika etkiler mevcut. Fakat Ay/Neptün etkileşimi devrede olacağından, bir arkadaşınız ya da dostunuzdan yana hayal kırıklığı yaşanabilir, hoşunuza gitmeyecek bir yalan veya yanlış anlama-anlaşılmaya neden olacak durumlar oluşabilir.

Bu dönem sosyal sorumluluk, yardım projelerinde de aktif görevler alabilirsiniz. Destek ve kurtarılmayı bekleyen arkadaşlarınız tam da bu Dolunay haftasında size sığınabilirler ve yardım etmeniz gerekebilir. Yalnız arkadaşlarınızla yapacağınız planlarda da son dakika değişiklikleri oluşabilir.

Loading...