Akrep – 27 Mart Haftalık Burç Yorumu

27 Mart haftası burç yorumları... Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Çok hızlı, etkin ve süper yoğun bir  çalışma süreci sizleri bekliyor. Beklenmedik aniden gelişen projelerin içinde bulabilirsiniz. Kendinizi ve yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu hafta özellikle tanıtım, reklam, pr., halkla ilişkiler çalışmaları içinde oldukça uygun bir hafta!

Yalnız bu Yeni Ay sağlığınızı ilgilendiren bölgede olacağından ve işin içinde Koç enerjisi olacağından dolayı, öncelikle kazalara karşı biraz daha açık olabilirsiniz. Dikkatli olmanızda yarar var. Özellikle tansiyon problemi olanların biraz daha sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Bu Yeni Ay yaşamınıza spor gibi bir aktiviteyi de dahil edebilir. Genel anlamda güzel olmakla beraber sağlıkla ilgili konular açıkçası benim bir parça kafamı karıştırdı. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Hayatınıza dair kalıcı, sağlam ve önemli kararlar vermek için çok uygun bir hafta. Medya, satın almak, halkla ilişkiler, pazarlama, tanıtım gibi işler için harika bir hafta. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile iletişimde sorunlar, gerginlikler söz konusu olabilir.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkilerde fikir alışverişleri daha çok önem kazanmaya başlıyor. Ortaklık teklifleri, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Evlilik dahil her türlü ortaklık işlerinde şans sizden yana olacak. Anlaşmalar ve sözleşmeler imzalamak için çok uygun bir hafta. Partnerinizin, ortağınızın size söyleyeceklerine bu dönem kulak kabartın! Yaşamınızda sizlere işinize yarayacak fikirler verebilecektir.