Aslan – 1 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

1 Ağustos haftası burç yorumları... Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Aslan burcundaki Yeni Ay ile başlıyoruz arkadaşlar. Hayatınızda yeniliklere yer açmanın vakti geldi. Bu Yeni Ay zamanı iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Sizleri dört ayak üzerine düşürecek bu Yeni Ay.

Özellikle yalnız olanlar, hayatınıza yeni birini almak için hazırlıklı olabilirler. Size keyif, mutluluk verecek yeni adımlar atacaksınız. Sizlerin yerine şimdiden heyecanlandım! Bu Yeni Ay maddi fırsat ve olanaklar, büyümenizi sağlayacak koşulları gündeme getirebilecektir. Yeni Ay’da Güneş/Satürn etkileşimi ile özel hayatınızın sorumluluğunu almak, ilişkileri ciddiye bindirmek, ilişkilerde somut sonuçlar görme anlamında olumlu bir hafta. İlişkilerinizde güven ve dürüstlük konuları işlenebilir, ama olumsuz sonuçlar çıkacağını pek sanmıyorum. Çocuk yapmak için de uygun sayılabilecek bir hafta. Özel hayatınıza çeki düzen vermek, problemli alanları toparlamak adına da somut adımlar atabilirsiniz.

Bu hafta Mars da yeniden Yay burcuna geçiş yapacak ve 27 Eylül’e kadar seyahat edecek. Tabii bu dönemi daha iyi anlamak için Mart-Haziran arasındaki gündeminizi düşünmenizi tavsiye ederim. Gücünüzü, kuvvetinizi yönlendireceğiniz ve çaba sarf edeceğiniz alanın aşk, özel hayat, hobiler, riskli girişimlerle ilgili konular üzerinde olabileceğine işaret etmekte. Eğer yalnız, sevgilisi olmayan gruptaysanız bir dolu flörtler söz konusu olacak. Bu flörtlerin ana teması cinsellik üzerine olabilir, cinsel anlamda çok güçlü ilişkiler kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak için çok keyifli bir sürece giriyorsunuz. Mars bu konuda 26 Eylül’e kadar destek verecektir size.

Bunu yanı sıra enerjinizi doğru bir şekilde kullanmak, kanalize etmek için hobilerinize yönelebilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Riskli girişimlerde bulunmaya, riskli aktivitelerde şansınızı denemeye çok daha açık olacaksınız. Bu dönem alacağınız riskler zararla sonuçlanmayacaktır. Keza televizyon, medya, yayın, sahne önü..vb işlerde de gerekli mücadele sonunda istediklerinizi elde edebileceksiniz. Bu hafta Venüs Başak burcuna geçiş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem gardrobunuzda yer açmanız gerekebilir. Bol bol alışveriş yapabilirsiniz.