Aslan – 18 Aralık Haftalık Burç Yorumu

18 Aralık haftası burç yorumları... Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor?

Aslan – 18 Aralık Haftalık Burç Yorumu

Haftaya Yay burcundaki Satürnyen Yeni Ay ile başlıyoruz. Bu Yeni Ay 5. evinizde gerçekleşiyor. Çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu Yeni Ay’ın ana konusu içinde yer alacaktır. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz. 

Yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak. Aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda olumlu destekleyici etkiler devrede olacak. Çocuk sahibi olanlar, onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak veya gidermek durumunda kalabilirler. Yaratıcı çalışmalar yapmak için zihniniz çok işlek olacak. Perde, tiyatro, sanat dalları ile ilgilenenler özellikle keyifli haberler alabilirler. Yeni Ay döneminde evren size yeni bir aşkın ipuçlarını sürekli önünüze düşürecektir. Bu arkadaşlarınız kanalı ile olabilir ya da iş arkadaşlarınız vasıtası ile de olabilir. Fakat her şekilde bunun işaretlerini haberlerini alıyor olacaksınız. Yine eğer ki çok çalıştığınız ve de çok yorulduğunuz bir dönemden geçiyorsanız bir seyahat hiç de fena olmaz. Belki de bu seyahat yurt dışında bir yere olabilir. Ama ben sizler için açıkçası daha aşk odaklı bir Yeni Ay olacağı düşüncesindeyim!

Yeni Ay zamanı Güneş ve Satürn birlikte hareket edecekler. Özel hayatınızı paylaştığınız kişi ile iletişim veya finansal konular üzerine minik sorunlar nüksedebilir. Özel hayatınızı organize etme, düzenleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ciddi bir takım ilişkilerde başlayacağı gibi, ilişkilerde sorumluluklarınızı yeniden hatırlamanız gerekebilir. Varsa çocuğunuzla ilgili dikkat, sabır ve ciddiyet ile çözümlenmesi gereken bir konu gündeme gelebilir.

Loading...