Aslan – 22 Şubat haftası

Bu Dolunay kazançlarınız, paranız, maddi durumunuzu ilgilendiren alanda meydana gelecek.

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay kazançlarınız, paranız, maddi durumunuzu ilgilendiren alanda meydana gelecek.

Parasal konularda daha titiz, özenli, detaycı davranabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken, bir süredir peşinde olduğunuz bir iş veya projenin de sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bu Dolunay döneminde odak noktanız daha çok kazançlarınız üzerinde olacak. Şimdi Dolunay haftasında Ay/Neptün kontağı etkin olacak. Bu da öncelikle parasal konularda duygu dünyanızın biraz karışabileceğine, gerçeklerden kaçabileceğinize işaret etmekte. Maddi koşullarınızla ilgili analizler yaparken gerçekçi olmaya hatta bir başka kişilerden de fikirler almaya özen gösterin.

Bunun yanı sıra paranıza, cüzdanınıza, değerli eşyalarınıza sahip çıkın. Kafanız biraz karışık olabileceğinden dolayı bir yerlerde unutabilirsiniz. Parasal konularda kandırılmamaya, aldatılmamaya özen gösterin. Hemen herkese güvenmeyin gelen her teklifi dikkatli değerlendirin. Ya da bir şeyler satın alırken de aynı şekilde kazıklanmamaya dikkat edin.

Loading...