Aslan – 27 Mart Haftalık Burç Yorumu

27 Mart haftası burç yorumları... Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Yeni Ay size planlanmamış, ani, sürpriz bir yolculuğa çıkmanıza neden olabilir! Sosyal medya üzerinde kendinizle ilgili beklenmedik bir sürpriz, bir olay ile de karşılaşabilirsiniz.

Yine bu Yeni Ay zamanı eğer bir hukuksal konunuz, davanız varsa artık sonuçlanacağına işaret edebilir. Uluslararası ilişkiler, ithalat ve ihracat gibi konulardan yana da şansınız oldukça açık! Bu hafta pazarlama, reklam, pr. çalışmaları için de mükemmel bir hafta olacak sizler için Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Öncelikle iş ilişkilerinizde sert dil ve ifadeler kullanmaktan bu hafta lütfen kaçının! Birlikte çalıştığınız kimselere laf sokayım derken kalplerini kırmayın. İş hayatında iletişimsel sorunlar söz konusu olabilir. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İş hayatınızda bilgi ve iletişim çok daha fazla ön plana çıkmaya başlıyor. Bu yeni tanışacağınız kişilerle ilgili olabilir. İş hayatınıza ilişkin yeni fikirler gelebilir, iş seyahatleri yapabilir, sözleşmeler veya anlaşmalar gündeme gelebilir.

Bu süreçte fikirlerinizi üstlerinize kabul ettirmek çok daha kolay olacaktır. İş anlamında güzel destekler alabileceksiniz. Önemli toplantılarınızı özellikle bu hafta yapabilirsiniz. Kariyer anlamında koşulların hızla iyileştiğine şahit olabilirsiniz. İş görüşmelerinizi bu tarihe kadar yapabilirsiniz. İş değişikliği için güzel bir süreçtir.