18 Aralık haftasının enleri!

Yeni haftaya hoş geldiniz! Oldukça hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz. Hem Yeni Ay var bu hafta hem de karmanın lordu olan Satürn burç değiştirecek. Bakalım bu haftanın enlerinde hangi burca Zodyak çemberinde neler düştü? İşte ayrıntılar...

18 Aralık haftasının enleri!

Oldukça hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz. Hem Yeni Ay var bu hafta hem de karmanın lordu olan Satürn burç değiştirecek. Eee pek tabii enler listemizi de etkileyecek bu hareketlilik…

– Öncelikle haftanın en şanslı burcunu hemen açıklamak istiyorum. Zira bunu iki buçuk senedir duymayı bekliyorlar. Hayatlarının en zorlu deneyimlerini, en acılı süreçlerini, istemediklerini halde hayatın onların üstüne üstüne gelme hali sona eriyor. Hadi Yay ve yükselen Yaylar şans sizden yana artık! Satürn burcunuzdan çıkıyor bu hafta. Artık bir parti mi verirsiniz uzak doğuda bir yerlerde, yoksa kendinize minik bir tatil mi hediye edersiniz artık orası size kalmış.
– Pek tabii bu Satürn rahat durur mu? Durmaz tabii! İhale önümüzdeki iki buçuk senelik Oğlak ve yükselen Oğlaklara kalıyor artık. Eee tabii bu pek iç açıcı bir haber değil. Zira karmanın lordu, zamanın yöneticisi, astrolojinin baba kötücülünü iki buçuk sene burcunuzda ağırlayacaksınız. Kendinizi en şanssız kategorisinde hissetmenize ne yazık ki çok az kaldı.
– Bu kadar iç kararttıktan sonra biraz da iyi haberlere, aşk meşk konularına gelelim. Gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte aşk meşk konularında, evlilik konularında kendinizi şanslı hissedecek olanlar ise Aslan, İkizler ve yükselen burcu bu olanlar olacaktır. Erosla iyi anlaşın hafta boyu, özellikle de yalnız olanlar!
– Sınırları, her şeyden önce kendini aşmak, özgürlüğün o harika duygusunu iliklerine kadar hissedecek, en yaratıcı, en orijinal fikirleri ile göz dolduracak olanlar ise bu hafta Koç ve yükselen Koçlar olacak Güneş/Uranüs etkileşimi ile.
– Boğa ve yükselen Boğalar ise hafta boyunca parasal konularda en ihtiyatlı davranacak olanlar, Satürnyen Yeni Ay ile birlikte. Kim bilir belki herkesten gizli saklı yatırımlar yaparsınız belli mi olur?
– Sanırım Merkür Retrosu’lnun bitişini herkesten daha çok en coşkuyla kutlayacak olanlar ise sizlersiniz. Yanlış duymadınız, Merkür Retrosu bu hafta bitiyor. Günlük hayat akışındaki o talihsizlikler ve gecikmeler artık sona eriyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.
– Başaklar, Başaaaaaklaaar…. Her zaman siz haklı olamazsınız değil mi? Sizlerde yeri gelir hatalar yaparsınız. Mars etkisi ile iletişim diliniz en keskin halde çalışıyor olacak. Arada bir durun nefes alın, ağzınızdan ne çıkıyor, nasıl çıkıyor bir düşünün.
– Sağlık konusunda en dikkat etmesi gerekenler ise bu hafta Terazi ve yükselen Teraziler, Neptün etkisi yüzünden zehirlenmeler, bağışıklık sisteminizin zayıflaması an meselesi. Evde ne kadar tarihi geçmiş gıda ve ilaç varsa hemen atın.
– Para para para, varlığı bir dert yokluğu ise yara! Finansal konularda son iki buçuk yıldır çektiğiniz çile artık sona eriyor. Satürn’e minik bir teşekkür edin! Maddi konularda dolce vita zamanlarınız başlıyor Akrep ve yükselen Akrepler.
– Kova ve yükselen Kovalar ise haftanın en sosyali olarak en önde yerini alıyor. Yeni Ay ile birlikte o parti senin bu parti benim, o kutlama senin o aktivite benim, yerlerinde kolay kolay duramayacaklar!
– Kariyer konusunda başarıdan başarıya koşacaklar ise şüphesiz ki bu hafta Balık ve yükselen Balıklar olacaklardır Yeni Ay etkisi ile.

Yılın son Yeni Ay'ı Yay burcunda! İlginizi Çekebilir Yılın son Yeni Ay'ı Yay burcunda!
Loading...