Dünya düzenini belirleyen üç gezegen: Neptün, Uranüs ve Plüton…

Dünya düzenini belirleyen üç gezegen olan Plüton, Uranüs ve Neptün, 3. Dünya Savaşı'nın yeri ve zamanını da çoktan belirledi. Peki ama nasıl?

Dünya düzenini belirleyen üç gezegen: Neptün, Uranüs ve Plüton…

Kollektif bilinci, kolektif hareketleri sembolize eden gezegenler, Plüton, Uranüs ve Neptün’dür…

Bu 3 gezegenin burç değişimleri çok önemlidir. Bahsettiğim kollektif gezegenlerin burç değişimleri, dünya düzenini değiştirir her defasında. Normları-dinamikleri yerinden oynatır.

Plüton; değişim-dönüşüm demektir… Plüton’u duyduğunuz anda bir yok oluş ve yeni sistemin gelmesini beklemeniz gerekir çöküşün ardından. Plüton; güç kazanmak demektir, savaş demektir, ölmek ve yeniden doğmak demektir arkadaşlar. Plüton ile, devlet yıkılır ve devlet kurulur… Plüton böyle bir şeydir… Bir yıkar bir kurar… Bir yıkar bir kurar… Yap-boz misali…

Kollektif bilinci, kolektif hareketleri sembolize eden gezegenler, Plüton, Uranüs ve Neptün'dür...

Plüton 2008 yılında Oğlak burcuna giriş yaptı ve bu girişle yıkılacak ve yeniden kurulacak olan devletlerin kararı verildi ve dünya üzerinde, yeni ekonomik düzen ve devletler arası ilişkiler konusunda milat bir zamandır 2008 yılı. Plüton’un burç değişim zamanı…

2008 YILI BİR MİLATTIR

Plüton 2023 yılına kadar da Oğlak burcunda kalmaya devam edecek… Ama özellikle 2017-2019 arası devletler yıkılıp-yenileri kurulacak. Yalnız 2008 yılı ekonomik olarak şundan milattır, hem para hem de ekonomiyi yönetenler el değiştirmeye başladı yavaş yavaş. Akabinde 2010 sonu 2011 senesi çok önemli bir senedir çünkü Uranüs Koç burcuna geçiş yaptı… Azınlıkların isyan dönemi.

Uranüs; isyan, kuralları hiçe sayma, devrim, bağımsızlık, özgürlük, yüksek teknoloji demektir. 2010 senesinde Uranüs'ün Koç burcuna geçmesi, Koç enerjisi ile birleşmesiyle

Uranüs; isyan, kuralları hiçe sayma, devrim, bağımsızlık, özgürlük, yüksek teknoloji demektir. 2010 senesinde Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi, Koç enerjisi ile birleşmesiyle “Arap Baharı” başladı. Tabii Uranüs’ün Koç burcuna geçişi sadece Arap Baharı’nı başlatmakla kalmayıp, Büyük Ortadaoğu Projesi’ne de hız vermeye başladı.Tabii Uranüs’ün Koç burcuna geçişi ile, insanlar daha çok bireyselleşti, bireysel yapabilecekleri işlere yönelmeye başladılar.

YALNIZLAŞMA BAŞLADI

Uranüs’ün Koç burcuna geçişi ile, insanlar yalnızlaşmaya da başladılar… İnsanın merkezde olduğu fikirler, akımlar popüler oldu çünkü. Ama Uranüs’ün Koç burcuna geçişi, başlı başına bir savaşın başlama sinyaliydi ve bu savaşın büyüyeceği o yıllardan çok belliydi.. Uranüs 2019 senesine kadar Koç burcunda seyahat etmeye devam edecek… Beklenen büyük 3. Dünya Savaşı 2019’a kadar çıkabilecektir.

Uranüs 2019 senesine kadar Koç burcunda seyahat etmeye devam edecek... Beklenen büyük 3. Dünya Savaşı 2019'a kadar çıkabilecektir.

Ve son kollektif gezegen ise Neptün. Neptün de 2012 senesinde burç değiştirerek Balık burcuna geçiş yaptı… Bu da başka bir dinamiği oynattı aslında.. Neptün; spiritüel, ilizyon, içsel rehber, hayal gücü, inançlar, ruhsallık, bilinçaltı, kurban, idealler demektir. 2011-2012’den bu yana, koçluk, NLP, kuantum, enerjiler, şifacılık, bilinçaltı terapistliği gibi işler aldı başını gitti. Aslında Neptün’ün Balık burcuna geçişi ile, dünya düzeninde, toplumlarda genel bir kabullenme ve normal karşılama başladı her türlü konuyu… Uyuştuk!

NEPTÜN-BALIK’IN UYUŞTURUCU ETKİSİ

Neptün-Balık çok fena uyuşturuyor herkesi… Gerçek olmayan idealler peşinde sürükleniyor insanlar Neptün’in uyuşturan ve hipnotize eden etkisi ile, toplumlar bir bir uyuşturulmaya ve hipnotize edilmeye başladı.

Siz istediğiniz kadar ‘Kral Çıplak’ diyin, Neptün Balık burcunda olduğu sürece, sizin gözleriniz çıplak göremeyecek. Neptün 2025 yılına kadar Balık burcunda seyahat etmeye devam edecek… En erken kolektif dinamiklerin değişimi 2019 senesi pek tabii bu kollektif gezegenlerin burç değişimlerinde iyi şeyler olmadı mı? Tabii ki oldu… Özellikle bilim dünyasında.

Uranüs'ün Koç burcuna geçmesi ile öncelikle teknolojinin hızına artık yetişemez olduk... Ve uzay ile ilgili çok önemli keşifler yapıldı.

Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile öncelikle teknolojinin hızına artık yetişemez olduk… Ve uzay ile ilgili çok önemli keşifler yapıldı. Ben size biraz büyük resmi göstermeye çalıştım… Anlayan anlamıştır zaten. Anlamayan da olumlamalara devam edebilirler.

Loading...