Düşündüklerine dikkat et! Gerçekleşebilir

Bu hafta Merkür Güneş'in kalbinde olacak. Bir gezegenin Güneş’in kalbinde olması, Güneş ile bir gezegenin aynı burçta, aynı derecede, aynı dakikada yer alması demektir. Bu etkileşim İkizler burcunda meydana gelecek. 14:52'den 15:37’ye kadar devam edecek olan bu etkileşim süreçinde zihninizden geçen ne varsa gerçekleşebilir!

Düşündüklerine dikkat et! Gerçekleşebilir

Merhaba Hepinize;
Bir gezegenin Güneş'in kalbinde olması, Güneş ile bir gezegenin aynı burçta, aynı derecede, aynı dakikada yer alması demektir. Güneş yaşam veren olduğu için, eğer bir gezegen Güneş'in kalbinde olursa, evren bir süreliğine o gezegenin dinamiği etkin oluyor demektir. Kısacası Güneş'i Kral gibi düşünürsek, Kral tahtını kısa bir süreliğine Merkür'e bırakıyor diyebiliriz. Merkür, Güneş'in kalbinde olacağı için, Merküryen her türlü konuda bir şeyler yapmak için evrenin en doğru zamanı olduğunu gösterir.

NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZE DİKKAT EDİN!

Merkür'ün Güneş'in kalbinde olması demek, evrenle olan iletişim bağının eksiksiz, tam bir şekilde gerçekleşeceğini gösterir. Evrenin sizin isteklerinizi net bir şekilde duyacağına işarettir, bu saatler arasında ağzınızdan çıkana, ne düşündüğünüze dikkat! Gerçekleşebilir. Bu saatler arasında, zihninizi boşaltıp isteklerinizi, dileklerinizi, ihtiyacınız olan şeylere odaklanın, tam, eksiksiz ve net bir şekilde! Evrenin bu açık kapılarını her zaman bulamazsınız. Böyle zamanları iyi değerlendirmek lazım. Bu etkileşim İKİZLER burcunda olacak. Her türlü anlaşma, sözleşme, eğitim, konuşma, ifade, düşünceler Merkür ile ifade edilir ve en güçlü olduğu bu pozisyonda, düşünce gücünü de arttıran ve güçlendiren bir etki yaratacaktır.

Yapabiliyorsanız meditasyon yapmak, dua etmek, belki de isteklerinizi not almak yada size özel bağlantı kurma şekliniz nasılsa onu yapın. Veya belki de yazarsınız ve bir yerlere asarsınız. Artık orası size kalmış, evrenle direkt bağlantıda olacaksınız, bu şansı bu saatler arası bence çok iyi değerlendirin. Ben genelde böyle zamanlar yakaladığımda, yalnız kalmaya ve düşüncelerimi, isteklerimi, dileklerimizi öncelikle kendime odaklanarak en katıksız, en saf, en kalbimden geçtiği şekilde kağıda notlar almayı ve onu bir yere asmayı tercih ederim. Pek tabii herkesin yöntemi farklı olabilir bu konuda! Merkür'ün Güneş'in kalbinde olacağı zaman aralığı ise bu 21 Mayıs 14:52 de başlar 15:37'ye kadar devam edecek. Bu zaman aralığı bu ikilinin tam olarak beraber olma zamanıdır. En değerli zamandır. Ama biraz pay bırakarak dileyenler 14:52 ile 17:30 arasını da değerlendirebilirler.

Bu etki bu sefer İKİZLER burcunda olduğu için, İKİZLER sembolizmine uygun niyetlerimizin daha hızlı etki alacağına işarettir. Hem de Merkür İkizler burcunda yönetici pozisyonda olduğu için etki çok daha güçlü olacaktır. Bu zaman aralığında İKİZLER burcunun sembolize ettiği konulara odaklanmak, bir şeyler yapmak için oldukça uygundur. Peki nedir İkizler burcu? Bilgi, iletişim, anlaşma, konuşma, ifade etme, öğrenme, elektronik aletler, iletişim gereçleri, seyahatler, ticari konular, kardeşler, internet, sosyal medya demektir. Bu saatler arasında bu tarz konulara odaklanmak ve bu temalarla ilgili bir şeyler dilemek, arzu etmek, bu saatler arasına önemli anlaşma, toplantı, imza gerektiren işleri organize etmek, bu saatler arasına eğitim başlatmak, gelecek planları yapmak, hedefler koymak, karar almak, sizin için önem arz eden sohbetleri organize etmek, kardeşlerle ilgili bir şeylere başlamak, internet sitesi açmak, sosyal medya hesaplarınızda çabuk yayılmasını arzu ettiğiniz paylaşımlar yapmak, ticari girişimlerde bulunmak, fikirlerinizi satmak, önemli mailleri göndermek, seyahatler organize etmek, yeni iletişim gereçleri satın almak gibi eylemler yapabilirsiniz.

Ve unutmayın ki bu saatler arası zihninizden geçen ne varsa gerçekleşebilir, bu yüzden de zihninizden ve aklınızdan neleri geçireceğinize ekstra dikkat etmenizde fayda var! Zira gerçekleşebilirler! Gerçekleşmesini arzu ettiğiniz düşüncelere odaklanın!

Evrenin arada bir olan açık kapılarını iyi yakalamak ve değerlendirmek gerek ;)
Hadi bakalım hepinize kolay gelsin!
Dinçer Güner

İletişim trafiği artıyor İlginizi Çekebilir İletişim trafiği artıyor

 

Loading...