Güneş Aslan burcunda: Şov zamanı!

Güneş, 22 Temmuz itibariyle bir ay boyunca seyahat edeceği Aslan burcuna geçiyor. Güneş'in Aslan burcundaki bu seyahati, sıcak bir atmosferin geleceğine işaret ediyor. Çekici bir burç olan Aslan burcu, şatafatı, lüksü, eğlenceyi sembolize eder. Peki Güneş'in bu seyahatinin diğer etkileri neler olacak? İşte ayrıntılar...

Güneş Aslan burcunda: Şov zamanı!

Güneş, 22 Temmuz itibari ile artık Aslan burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek.

Krallar ve Kraliçeleri hatırlatan, soylu ve asil bir havası olan bu burca Güneş girdiğinde yazın en sıcak günleri de başlamış olur. Eğlenmek, gezmek, seyahat etmek, aşk yaşamak, yaratıcılığınızı ortaya koymak, çocuklarla vakit geçirmek, kurslara ve hobilere ağırlık vermek kısacası hayattan keyif almak için en ideal zamandır. Aslan aynı zamanda aşkı, tutkuyu, sevdiğine sahip olmayı, sadakati ve romantizmi temsil eder. Ancak Aslan burcundaki romantizm peri masallarındaki gibi sonunda prensin prensesi bulduğu ve sonsuza kadar mutlu yaşadıkları bir hikayenin özlemi gibidir. Bu nedenle bu dönemde evlilikler, düğünler, nişanlar artar. Davetler, organizasyonlar, gösteriler ve konserlerin biri biter biri başlar.

Aslan burcu aynı zamanda spekülatif yatırım araçlarını temsil eden konuları ve kişileri de yönetir bu nedenle Güneş, Aslan burcuna geçince bu alanda da hareketlilik olur ve yatırım, borsa, kur, döviz ve altın gibi konular gündeme gelir. Siz de bu süreçte kendinizi daha çekici kılmak için neler yapabilirsiniz düşünebilirsiniz.

Aslan burcu aynı zamanda spekülatif yatırım araçlarını temsil eden konuları ve kişileri de yönetir bu nedenle Güneş, Aslan burcuna geçince bu alanda da hareketlilik olur ve yatırım, borsa, kur, döviz ve altın gibi konular gündeme gelir. Siz de bu süreçte kendinizi daha çekici kılmak için neler yapabilirsiniz düşünebilirsiniz. Fark yaratabileceğiniz özelliklerinizi öne çıkarmayı deneyin. Kendinize özen ve bakım gösterin. Kendine güvenen, gururlu, karizmatik ve kalbinizi hoplatan biri ile karşılaşabilirsiniz. Yaz aşkı için harika bir konumdur. Sanatçılar ve yaratıcılık gerektiren her türlü faaliyet için Aslan burcunun sıcak, samimi, sosyal, eğlenceli, debdebeli atmosferinden faydalanarak kendinizi fark edilir kılabilirsiniz. Bu dönemde annelik, babalık yapmak ve çocuklarla bir arada vakit geçirmek önemlidir. Çocuklarınızla gurur duymak onların yetenek ve becerilerini geliştirmeleri için etkinlikler ayarlamak iyi fikir. Aslan burcu muhteşem organizasyon yeteneği olan bir burçtur çünkü insanları nasıl eğlendireceğini bilir. Şık ve lüks mekanlara, giysilere, eşyalara ilgi artar. Yeni eğlence yerleri, restoranlar, barlar ve gece kulüpleri açılabilir veya siz bu tür mekanlara daha çok gitmeye başlayabilirsiniz. Sıcak bir atmosfere hazır olun. Bu bir aylık süreçte hayatımız rengarenk olacak.

Yengeç burcunda Satürnyen Yeni Ay'ın etkileri İlginizi Çekebilir Yengeç burcunda Satürnyen Yeni Ay'ın etkileri
Loading...