Kaş’ta hep beraber 5 gün yıldızların altında!

Türkiye’nin en keyifli tatil yerlerinden biri olan Kaş'ta ve Kaş’ın en ünlü oteli olan Hotel Barbarossa’da ünlü astrolog Dinçer Güner ile muhteşem bir 'Astro Tatil' etkinliğine hazır mısınız? İşte ayrıntılar...

Kaş’ta hep beraber 5 gün yıldızların altında!

Türkiye'nin en keyifli tatil yerlerinden biri olan KAŞ'ta ve Kaş'ın en ünlü oteli olan Hotel Barbarossa'da muhteşem bir “Astro Tatil” etkinliğine hazır mısınız? Doğaya karşı koyamayacağınızı koya gider gitmez anlayacak ve stresinizden arınacaksınız.

Ertesi gün gülümseyerek uyanacak, yöre ürünleriyle kahvaltı edecek, zinde bir şekilde hem doğum haritalarınızı farklı metotlarla çalışarak, önünüzdeki süreci daha berrak bir şekilde görmenin rahatlığı içinde olacaksınız. Bu Astro Tatil’de (tam pansiyon) neler var sayalım;

Naz Bayatlı ile KARMA ve Enerji Astrolojisi!

Naz Bayatlı'nın vereceği seminerler sayesinde;
– Doğum haritalarındaki karmik göstergeler nelerdir ?
– Bu dünyaya hangi yüklerle geldiniz ve geliştirmeniz gereken yönler nelerdir?
– Hangi ışın grubu ailesindensin, kimlerle ortak kaderi paylaşıyorsun?
– Doğum haritandaki zorlu kalıpları kırmak için hangi yöntemlere ihtiyacın var? gibi soruların yanıtlarını alabileceksiniz. Bitti mi? Elbette hayır!

Gaisheda Kheawok

Gerçek bir Kızılderili ile Şamanik ritüeller, Şamanik şifalanma enerjisi ile enerji alanlarımızın dengelenmesi ve korunması çalışmaları yapılacak. Gaisheda Kızılderili kabile şifacılığını modern tekniklerle harmanlayarak kullanan dünyaca ünlü bir Şaman. Ruhun bu dünyadaki yolculuğu, gerçekte kim olduğumuz, bu dünyaya niye geldiğimiz, ruhun yolculuğunun anahtar amacını keşfetmenize destek olacak yapacağı çalışmalarla. Gaisheda Kanadalı Kızılderili Seneca ailesinin yaşlısı. Toprak ananın ve doğanın mucizevi enerji kaynağı ile bağ kurmamıza yardımcı olup, elementlerle bağlarımızı güçlendirecek. Dolayısıyla ruh ve beden bu yolla şifalanacak.

Ve tabii ki bitmedi!

Türkiye'nin en keyifli tatil yerlerinden biri olan Kaş'ta ve Kaş'ın en ünlü oteli olan Hotel Barbarossa'da ünlü astrolog Dinçer Güner ile muhteşem bir 'Astro Tatil' etkinliğine hazır mısınız?

Dinçer Güner ile

– Hem Astroloji hem de Aile Dizimi çalışmalarını gerçekleştirebileceksiniz.
– Dinçer Güner ile tatil boyunca çeşitli seminerlerde kişisel doğum haritanızın dinamiklerini daha iyi kavrayabilecek, alacağınız bilgiler ile kişisel farkındalığınız artacak ve tüm kişisel sorularınıza yanıt alabileceksiniz.
– Doğum haritalarınızdaki zorlu göstergeleri tespit ederek her akşam yapılacak “Aile Dizimi” çalışmaları ile bu göstergeleri hayatınızda daha pozitif yönde nasıl çalıştırabileceğinizi öğrenebileceksiniz.
– Her akşam özel ‘Aile Dizimi’ çalışmaları ve Kökleriniz size ne yapıyor? çalışmaları yapabilirsiniz.

Atölye Çalışma Tarihleri

10 Haziran Pazartesi ve 15 Haziran Cumartesi tarihleri arasında, Kaş Hotel Barbarossa'da konfor ve lüks iç içe geçtiği bir mekanda, yine sizler için özel sürpriz ekstra aktiviteler olacaktır. Atölye çalışması için ulaşım Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan uçakla Dalaman’a ve oradan özel transferle Hotel Barbarossa'a çalışma alanına gerçekleştirilecektir.

Hotel Barbarossa'yı daha detaylı incelemek isterseniz eğer www.hotelbarbarossa.com adresine göz atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

0507 716 60 34
0530 101 96 00