Türkiye’nin en keyifli tatil yerlerinden biri olan Kaş'ta ve Kaş’ın en ünlü oteli olan Hotel Barbarossa’da ünlü astrolog Dinçer Güner ile muhteşem bir 'Astro Tatil' etkinliğine hazır mısınız? İşte ayrıntılar...

Loading ...

Türkiye'nin en keyifli tatil yerlerinden biri olan KAŞ'ta ve Kaş'ın en ünlü oteli olan Hotel Barbarossa'da muhteşem bir “Astro Tatil” etkinliğine hazır mısınız? Doğaya karşı koyamayacağınızı koya gider gitmez anlayacak ve stresinizden arınacaksınız.

Ertesi gün gülümseyerek uyanacak, yöre ürünleriyle kahvaltı edecek, zinde bir şekilde hem doğum haritalarınızı farklı metotlarla çalışarak, önünüzdeki süreci daha berrak bir şekilde görmenin rahatlığı içinde olacaksınız. Bu Astro Tatil’de (tam pansiyon) neler var sayalım;

Naz Bayatlı ile KARMA ve Enerji Astrolojisi!

Naz Bayatlı'nın vereceği seminerler sayesinde;
– Doğum haritalarındaki karmik göstergeler nelerdir ?
– Bu dünyaya hangi yüklerle geldiniz ve geliştirmeniz gereken yönler nelerdir?
– Hangi ışın grubu ailesindensin, kimlerle ortak kaderi paylaşıyorsun?
– Doğum haritandaki zorlu kalıpları kırmak için hangi yöntemlere ihtiyacın var? gibi soruların yanıtlarını alabileceksiniz. Bitti mi? Elbette hayır!

Ebru Tarhun

– Renk Çalışması: Kendi rengimizi bulacağız. Renkleri yaşamımızda nerede nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz.
– Sonsuzluk enerjisi uyumlanması: Sonsuzluk enerjisi ile tanışacağız. Bu enerjiye, çalışmalarla uyumlanıp başkalarına nasıl aktaracağımızı öğreneceğiz.
– İçimdeki Karnaval: İçimizdeki çocukla bağlantıya geçerek asıl olan saf, mutlu, neşeli, endişesiz halimize oyunlarla, çalışmalarla ulaşacağız.

Ve tabii ki bitmedi!

Dinçer Güner ile

– Hem Astroloji hem de Aile Dizimi çalışmalarını gerçekleştirebileceksiniz.
– Dinçer Güner ile tatil boyunca çeşitli seminerlerde kişisel doğum haritanızın dinamiklerini daha iyi kavrayabilecek, alacağınız bilgiler ile kişisel farkındalığınız artacak ve tüm kişisel sorularınıza yanıt alabileceksiniz.
– Doğum haritalarınızda ki zorlu göstergeleri tespit ederek her akşam yapılacak “Aile Dizimi” çalışmaları ile bu göstergeleri hayatınızda daha pozitif yönde nasıl çalıştırabileceğinizi öğrenebileceksiniz.
– Her akşam özel ‘Aile Dizimi’ çalışmaları ve Kökleriniz size ne yapıyor? çalışmaları yapabilirsiniz.

Atölye Çalışma Tarihleri

16 Eylül Pazartesi ve 21 Eylül Cumartesi tarihleri arasında, Kaş Hotel Barbarossa'da konfor ve lüks iç içe geçtiği bir mekanda, yine sizler için özel sürpriz ekstra aktiviteler olacaktır. Atölye çalışması için ulaşım Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan uçakla Dalaman’a ve oradan özel transferle Hotel Barbarossa'a çalışma alanına gerçekleştirilecektir.

Hotel Barbarossa'yı daha detaylı incelemek isterseniz eğer www.hotelbarbarossa.com adresine göz atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

0507 716 60 34
0530 101 96 00