Koç burcunda Yeni Ay’ın dünya üzerindeki etkisi

5 Nisan günü Koç burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay'a Satürn zorlu bir görünüm yaparken, ALPHERATZ sabit yıldızı da başrol oynayacak. Peki bu Yeni Ay'dan dünya nasıl etkilenecek? İşte yanıtı...

Koç burcunda Yeni Ay’ın dünya üzerindeki etkisi

Merhaba Arkadaşlar;
5 Nisan sabaha karşı Koç burcunun 15. derecesinde bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’a Satürn zorlu bir görünüm yaparken, ALPHERATZ sabit yıldızı da başrol oynayacak. Şimdi bu Yeni Ay’ın dünya üzerindeki etkilerinden bahsedelim.

DÜNYA GENELİNDE

Koç burcu dünya astrolojisine göre yangınlar, aktif volkanlar, siyasi liderlerin fütursuzca ve bencilce çıkışları, sansasyonlar, yeni enerji türleri, enerji kaynakları, güneş enerjisi, demir erler, askerler, savaş, rekabete ve mücadeleye dayalı ortamların oluşması, sporcular, kahramanlık yapanlar, itfaiyecileri, çocukları sembolize eder. Dünya genelinde yangınlar, volkanik hareketlenmeler söz konusu olabilir. Liderler sivri çıkışları ve uzlaşması zor tavırları ile dikkat çekebilir. Askeri önemli konular gündeme gelebilir, askeri hareketlilik yaşanabilir. Kahramanlık hikayeleri okuyabiliriz. Yeni Ay’a Satürn (Oğlak burcunda) sert bir kontak kuracağı için özellikle iş dünyası, para piyasasını zorlayacak durumlar oluşabilir. Ekonomik bir dalgalanma söz konusu olabilir. Çocuklarla ilgili üzücü, zor gelişmeler söz konusu olabilir. Özgürlük elde etmek adına azınlıkların hareketi söz konusu olabilir. Dünya üzerinde patlamalar, terör girişimleri söz konusu olabilir. Trafik kazalarında artışlar söz konusu olabilir. Önemli büyük kazalar olabilir, dünyada ses getirecek.

Nisan ayında bu tarihlere dikkat! İlginizi Çekebilir Nisan ayında bu tarihlere dikkat!