Kova burcunu 2022’de neler bekliyor?

Yönetici gezegeniniz Satürn geçen sene olduğu gibi bu yıl da burcunuzda seyahat edecek. 7 Mart 2023’e kadar devam eden uzun ve dönüşümlü bir geçiş bu. Sizin için 30 yıllık yeni bir düzeni anlatan, kimi zaman sancılı, kimi zaman sınavlı bir zaman dilimi olacak.

Kova burcunu 2022’de neler bekliyor?

Astrolog Seyran Ataklı

Yıl boyu sorumluluklarınız artacaktır. İkili ilişkilerde ayrılıklar, sorunlu birlikteliklerin bitişi, boşanma gibi konular öne çıkarken, bu kimi ilişkilerde evliliğe adım atmak şeklinde de ortaya çıkabilir. Sorumluluk, aile kurmanın yanı sıra ebeveyn olma gibi kavramlar meydana gelebilir. Meslek hayatınızda yeni girişimler, yeni fırsatlarla karşılaşabilir, önünüze yeni hedefler koyabilirsiniz.

Satürn kısıtlanmışlık duygusu verebilir. Kendine güven konusunda eksiklik hissedilebilir. Kişiliğinizi değiştirmek, katı olduğunuz konularda esnemeyi öğrenmekle ilgili sınavlarda olacaksınız. Sağlığınıza yıl boyu dikkat etmelisiniz. Kontrol dışı gelişmeler, arkadan dönen dolaplar, beklemediğiniz düşmanlıklar ve yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu yılı temizlik yılı olarak görmeye devam etmelisiniz. Fiziksel görünümünüzü beğenmeyebilir, imajınızda ve fiziğinizde değişimler yapabilirsiniz.

2022 EKİM AYI SİZİN ÖNEMLİ

Satürn – Uranüs karesi bu dönemde aşk ve birlikteliklerde gerginlikleri, ebeveyn sağlığında ani değişimleri meydana getirebilir. Kronik bir rahatsızlığın görünür olması ve tedavi yoluna gidilmesi mümkün olabilir. Sorumluluklarınızın omuzlarınıza binmesi ve sizi yorması gündeme gelebilir. Bu dönemi sakin atlatmanızı tavsiye ederim.


ALTINA YATIRIM YAPIN

11 Mayıs'a kadar şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter'in Balık burcu geçişi finansal konularda artış, kariyerde değişimler, gayrimenkul alım satımlarını ortaya çıkartabilir. Zam ve terfi beklentiniz varsa alabilir, kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Jüpiter burada size birden fazla işle uğraşmak, kariyer olarak açılım sağlayabilecek imkânlar sunacaktır. İş yeteneklerinizi değerlendirin. Harcamalarınız artacağından, gelir gider dengenizi doğru kurmalısınız. 12 Nisan 2022 civarı Jüpiter – Neptün kavuşumu işinizde destek bulabilirsiniz.

11 Mayıs – 28 Ekim tarihleri arasında Jüpiter Koç geçişi yeni anlaşmalar, sözleşmeler, imzaları gündeme getirebilir. Kardeşleriniz varsa onların hayatıyla ilgili gelişmeler, onların hayatında dönüşümler, evlilik, işe girmek, çocuk haberi gibi olumlu haberleri getirebilir. Yakın akraba ve arkadaşların gündemleri öne çıkabilir. Yeni eğitim, geliştirmek istediğiniz bir yetenek alanınızı genişletebilir, ticari faaliyetler alanında yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kısa seyahatler bu tarihlerde artacaktır. Araç almak istiyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz.


AİLE İLİŞKİLERİYLE KARİYER ARASINDAKİ DENGEYİ KURMALISINIZ

Ay düğümlerinin Boğa – Akrep aksına geçmesi yıl boyu Güneş ve Ay tutulmalarını sizin 4. ve 10. evinizde gerçekleştirecek. Yıl boyu evlilik, ayrılık, kariyerle özel hayatınız arasındaki dengeyi kurmak konusunda karşınıza önemli olayları çıkartabilir. Gayrimenkul alabilir, ev değişimleri, yer, şehir, ülke değişimleri, taşınmak gibi konular öne çıkarken, kariyerde önemli dönüşümler meydana gelebilir. Mücadele ettiğiniz konularda başarı sağlayacaksınız. Ailenizin hayatıyla ilgili değişimler, ebeveyn sağlığıyla ilgili konular yine yıl boyu gündemede olacaktır.

GİZLİ DÜŞMANLIKLARA DİKKAT.

30 Ocak'a kadar devam edecek Venüs 12. evinizde gerilerken kaygıları, enerjide düşüşü, hayatla ilgili endişeleri meydana getirebilir. Ruhsal ve fiziksel sağlık öne çıkarken, yalnız kalmak, çevreden soyutlanma isteği öne çıkabilir. Arkadan dönen işler, yüzleşmeler, düşmanlıklar ve sorunları kendi içinde çözme arzusu gündeme gelebilir. Geçmiş aşklardan haberler, karşılaşmalar yaşanabilir.


MERKÜR RETROSU BURCUNUZDA.

14 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında burcunuzda meydana gelen Merkür retrosu, teknolojik aletlerde bozulmalar, haberleşmede aksaklık ve iletişimde yanlış anlaşılmaları meydana getirebilir. Telefon ve bilgisayarınızı yedekleyin. İnternet alışverişlerinde dikkatli olun, bilmediğiniz yerlerden alım satım yapmayın. Arkadaşlarınızla iletişimde gerginlikten kaçının.

9 Mayıs – 3 Haziran
arasındaki İkizler burcu retrosu aşk ilişkilerinde anlaşmazlıkları, yeni yatırımlardan uzak durmayı ve spekülatif piyasalarla ilgili riskli adımlara karşı dikkate davet edecek. Bu dönem ticari faaliyetlerle ilgili yeni anlaşmalardan kaçının, alım satım yapmayın, imza atmayın.

8 Eylül – 2 Ekim tarihleri arası Terazi burcundaki yılın son Merkür retrosu ise yurtdışı, yabancılar, yurtdışı bağlantılı işler, vergi, sigorta, borçlar ve hukuksal alanda olumsuz sonuçlar yaşatabilir. Yeni bir eğitime başlamayın. Dava açmayın. Yarım kalmış konularınızı tamamlayın. Seyahat etmeyi düşünüyorsanız çıkabilecek aksiliklere karşı temkinli olun.

2022'nin mottosu, kazançlarınızı güzel değerlendirin. Tüm toksik duygulardan arının, yeni başlangıçlara yönelin. Sorumluluklarınızı yerine getirin.

Yeni yılın sağlık ve esenlik getirmesini dilerim.

Oğlak burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Oğlak burcunu 2022'de neler bekliyor? Yay burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Yay burcunu 2022'de neler bekliyor? Akrep burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Akrep burcunu 2022'de neler bekliyor? Terazi burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Terazi burcunu 2022'de neler bekliyor? Başak burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Başak burcunu 2022'de neler bekliyor? Aslan burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Aslan burcunu 2022'de neler bekliyor? Yengeç burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Yengeç burcunu 2022'de neler bekliyor? İkizler burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir İkizler burcunu 2022'de neler bekliyor? Boğa burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Boğa burcunu 2022'de neler bekliyor? Koç burcunu 2022'de neler bekliyor? İlginizi Çekebilir Koç burcunu 2022'de neler bekliyor?
Loading...