Mars-Uranüs kavuşumu: Bir rüyadan uyanmak

28 Temmuz Aslan yeniayının etkileri önümüzdeki haftayı kapsayarak yoğun bir şekilde hissedilmeye devam edecek. 2022’nin en önemli döngülerinden birini yaşıyoruz. Ego çatışmaları, dil yaraları, sorumlulukların üzerine gelmesiyle bastırılan içsel isyanlar ve buna bağlı patlamaların ortaya çıkacağı etkilerin altındayız.

Mars-Uranüs kavuşumu: Bir rüyadan uyanmak

Astrolog Seyran Ataklı

Meslek hayatında yeni kazanç kapıları, yeni kariyer başlangıçları, daha önce harekete geçemediğiniz projelerin başlangıcı söz konusu olabilir. Aslan teması motivasyonu ve cesareti arttırarak, hedeflere yol almak konusunda da destek verecektir.

Özveriyle çalışmak, sorumlulukları yerine getirmek, prensipli olmak, gerek iş gerek bireysel hayatlarda başarı getirebilir. Özgürleşmek, düzene karşı gelmek, yakın ilişkilerde çatışmalar Merkür etkisiyle kaçınılmaz olabilir. Öfkeli çıkışlar, “Ben, benim ihtiyaçlarım, benim isteklerim” sözleri ciddi sorunlara, ayrılıklara, yol ayrımlarına götürebilir.

Kibir bu süreçte en uzak durmanız gereken davranış biçimi olsun.

Mars- Uranüs kavuşumu “Beklenmeyeni bekle” anlamını taşır. Ailevi konular, taşınmalar, şehir, ev, yer değişimleri, ebeveynlerin sağlıklarıyla ilgili konular öne çıkabilir. Birdenbire, yıldırım düşmüş gibi, “Neden, nasıl oldu?” derken bir bakmışsınız hayatınız değişivermiş, o hesap.. Kiminin para, kiminin evlilik, kiminin ruhsal değer yargılarının dönüşmesi gibi düşünelim.

Beklenmedik olayların, kontrol edilemeyen enerjilerin altında olacağız. 23 Ağustos'a kadar gökyüzü radikal dönemeçler, kadersel etkilerle karşılaştırabilir, sert dönüşümler getirebilir. Ancak uyanıştır. Uranüs kuralları takmaz, yıkar ve bunu sürprizli yapar. Sabır testidir.


Yeniliğe açılan, toksik olan konuların bitişini getirecektir. Ve güzel haber Kuzey Ay düğümü de bu kavuşuma eşlik ettiği için ne olacaksa daha güzelinin hayatımıza geleceğinin işaretidir. Aslan'ın ateşi bir yandan canlılık verirken, Mars'ın zararlı konumu psikolojik olarak yorgun hissettirebilir. Korkularımızla yüzleşmek söz konusu olabilir.

Elbette Aslan, Akrep, Kova ve Boğa burçları ve bu burçlarda kişisel gezegenleri olanlar için önemli günler. Yeni başlayan değil, ayak seslerini hissettikleri, kimilerine tanıdık, kimilerinin zaten yol aldığı 2022 sonuna kadar devam edecek sancılı ancak fark edişli bir yolculuk..

Aslan burcu sembolikleriyle tansiyon ve kalp sorunlarına, Mars- Uranüs Boğa kavuşumuyla tiroid, boyun, boğaz yolları, damarlar ve lenflere son derece dikkat edilmeli. Kronik rahatsızlıkları olanlar için kontroller aksatılmamalı. Görünür olmayan, belirti göstermemiş rahatsızlıklar kriz yaratabilir, ameliyatlar ve operasyonlar bu dönem artabilir. Boğa burcundaki kavuşum sahip olduklarımızı tekrar sorgulatır. Ekonomik zorluklar, harcamalar, bütçe, kaynaklar öne çıkarken, elimizdekileri korumak daha da önem taşıyacaktır.


30 TEMMUZ-3 AĞUSTOS ARASINA DIKKAT!!!

Dünya üzerinde ve ülkemizde toprak hareketleri, yangınlar tetiklenebilir. Özellikle 1-2-3 Ağustos tarihlerine dikkat etmek gerekiyor. Hava durumunda beklenmedik değişimler, hortum ve kasırgalar meydana gelebilir. Uranüs etkisiyle trafik ve uçak kazaları yaşanabilir. Bu dönem sosyal medya, gazetecilerle ilgili nahoş gelişmeler can sıkabilir, sanatçı kayıpları, bir liderin ölümü, kraliyet üyeleriyle ilgili gelişmeler, skandal haberler öne çıkabilir. Volkanik patlamalar tetiklenebilir. Para piyasalarında ani iniş çıkışlara, altında yükselişlere hazırlıklı olalım.

Kad-Mars-Uranüs kavuşumuna ‘kaderin cilvesi' tanımını yapabiliriz. İlahi olana güvenmeliyiz. Tekâmül için her şey hayrımıza olacaktır.

Mutlu haftalar…

28 Temmuz Aslan Yeniayı: Son sözü kim söylesin? İlginizi Çekebilir 28 Temmuz Aslan Yeniayı: Son sözü kim söylesin? 18 Temmuz - 11 Ağustos Venüs Yengeç burcunda: Sonuca varmak için aceleye gerek yok İlginizi Çekebilir 18 Temmuz - 11 Ağustos Venüs Yengeç burcunda: Sonuca varmak için aceleye gerek yok
Loading...