Pazar gününe kadar dikkat! Aldatılabilir, kandırılabilirsiniz!

Güneş/Neptün etkileşimi Pazar gününe kadar etkin olacak! Peki bu zamana kadar burçlar ne yapmalılar ve nasıl etkilenecekler? İşte yanıtı...

Pazar gününe kadar dikkat! Aldatılabilir, kandırılabilirsiniz!

Güneş/Neptün etkileşimi Pazar gününe kadar etkin olacak gökyüzünde! Pazar gününe kadar güne başlamakta, adapte olmakta zorlanabilir, uyku halini üzerinizden atamayabilirsiniz…

Özellikle aldanmalara, aldatılmalara, kandırılmalara karşı dikkatli olunmasında yarar vardır. Kendimizi kurban edebileceğimiz koşullar söz konusu olabilir, kendimizi gereksiz yere feda edebiliriz. Özellikle sezgilerinize çok güvenin, rüyalarınızın ne sembolize ettiğine dikkat edin. Evrenin, yaşamın sunacağı işaretleri iyi yakalamaya bakın.

KARMAŞAYA DÜŞEBİLİRSİNİZ

Yaşam hedeflerinizi, kariyerinizi ilgilendiren konularda belirsizliklere, karmaşalara düşülebilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda major kararlar vermek, atılımlar yapmak için pek uygun bir değildir. Denizlere açılmak, deniz yolculukları yapmak, su ile ilgili işlerle ilgilenmek, deniz kenarı yerlerde zaman geçirmek için çok idealdir.

Yalnızlık, karmaşadan, hayatın hızlı akışından kaçmak için çok ideal bir zamandır. Eğer imkanınız var ise bugün sessiz sakin bir yere tatile gitmek, minik bir kaçamak yapmak için çok uygundur. Eskiye, geçmişe ait konular çok sık gündeme gelebilir. Eski resimler, anılar, fotoğraflar, müzikler… Eski dosyalarınızı arşivlemek, düzenlemek, tasnif etmek içinde uygun bir kaç gün var önünüzde.

Sanatsal yanlarımız ortaya çıkabilir, resim yapmak, boya yapmak, oturup belki de bir şeyler karalamak için uygundur. Keza evinizi de boyayabilirsiniz. Terapi almak, dert anlatmak, ruhsal anlamda şifalanmak, koçluk desteği almak içinde harika bir güne işaret etmekte.

Yalnız ev içinde su boruları, mutfak, banyo gibi noktalarda minik sorunlar meydana gelebilir. Sanatsal yanlarımız ortaya çıkabilir, resim yapmak, boya yapmak, oturup belki de bir şeyler karalamak için uygundur. Keza evinizi de boyayabilirsiniz. Terapi almak, dert anlatmak, ruhsal anlamda şifalanmak, koçluk desteği almak içinde harika bir güne işaret etmekte. Mistik, psişik konularla yüz yüze gelebilirsiniz veya bu konular üzerine sohbetler dönebilir daha çok.

ALKOL KULLANIMI ARTABİLİR

Yaşamın gerçeklerinden kaçmaya çok daha eğilimli oluruz, alkol kullanımı çok artabilir. Keyfe keder içmek için iyidir dostlarla bir araya gelip ama abartmamaya özen gösterin. Alkol çok daha hızlı etki edebilir zira. Alerjiler, zehirlenmeler, ishal gibi durumlarda meydana gelebilir. Meditasyon, yoga, reiki…vb uygulamaları yapmak içinde harika bir gün kaç gününüz var.

 

Loading...