Yarına dikkat! Evrenin kapıları aşk için açılıyor!

25 Mart Cumartesi saat 12:12 ile 13:25 arasında Venüs Güneş’in kalbinde olacak. Bir süreliğine Güneş’in imparatorluğunda tahta Venüs’ün oturacağı bu saat aralığında evrenin kapıları Venüs için açılacak. Bu saatler içinde Venüsyen konulara odaklanmak, işler yapmak, niyetlerde bulunmak, evrene isteklerde bulunmak için harika bir zamandır. Böyle zamanları iyi değerlendirmek lazım.

Yarına dikkat! Evrenin kapıları aşk için açılıyor!

Merhaba Arkadaşlar;

Yine önemli bir gökyüzü olayı gündemde olacak! Cumartesi günü saat 12:12 ile 13:25 arası Venüs, Güneş'in kalbinde yer alacak. Güneş'in kalbinde olma meselesi aslında orta çağ astrologları arasında da fikir – bilgi ayrılığı olan bir konu.

Bazı kaynaklarda bir gezegenin Güneş'in kalbinde olma hali için; bir gezegenin Güneş ile aynı dakika ve derecede olması yeterli olduğunu belirtirken, farklı kaynaklarda ise sadece aynı derece ve dakika değil aynı deklinasyonda da olması gerektiğini ileri sürmüştür. Bu sefer ki Venüs'ün Güneş'in kalbinde olma durumu aynı deklinasyonda değil, aynı derece ve dakikada olacaklar.

Bu kadar teknik bilgiden sonra, peki bu ne demek ? Ne yapmalı, ne yapmamalı bunlara göz atalım….

Venüs'ün Güneş'in kalbinde olması, bir süreliğine Güneş'in imparatorluğunda tahta Venüs'ün oturması anlamına gelir. Kısacası Güneş'i kral gibi düşünürsek, kral tahtını kısa bir süreliğine Venüs'e bırakıyor diyebiliriz. Bu da evrenin kapıları Venüs için açılıyor demektir. Bu saatler içinde Venüsyen konulara odaklanmak, işler yapmak, niyetlerde bulunmak, evrene isteklerde bulunmak için fevkaladenin fevkinde zamandır. Bu saatler arasında, zihninizi boşaltıp isteklerinizi, dileklerinizi, ihtiyacınız olan şeylere odaklanın, tam, eksiksiz ve net bir şekilde! Evrenin bu açık kapılarını her zaman bulamazsınız. Böyle zamanları iyi değerlendirmek lazım.

shutterstock_599463518

Venüs temel olarak; ilişkiler, aşk, sevgi, estetik, güzellik, huzur, anlaşmalar, evlilik, flört, ortaklıklar, pahalı ve değerli her şey, lüks ürünler, kadınlarla olan ilişkiler, küçük kazançlarla ilgilidir.

Fakat bu sefer Venüs hem Koç burcunda hem de geri harekette! Duble zararlı yerleşimde kısacası. Bu yüzden biraz daha dikkatli ve ihtiyatlı olmakta fayda var.

Bu saatler arasında;

*Aranızın kötü olduğu biriyle barışmak, barış ortamı sağlamak adına adım atmak için harikadır.

*Tartıştığınız, kavga ettiğiniz ve hatta ayrıldığınız sevgilinize bir barışma mesajı atmak, barışmak için girişimde bulunmak içinde harikadır.

*Evrenden aşk ve para istemek, bunun için niyetlenmek içinde harikadır. Ama sizin yerinizde olsam sadece aşk diyip geçmezdim, bunu detaylandırıp doğru bir şekilde ifade ederdim.

*Parlatmak, göz önünde olmasını istediğiniz işleri bu saatler arası piyasaya sürebilir, patronlara ve üstlerinize sunabilirsiniz.

*Baba ile önemli mevzuları konuşmak içinde uygundur. Babanızı veya herhangi bir otoriteyi ikna etmeniz gereken bir konu var ise bu saatler arasını kullanabilirsiniz.

shutterstock_589428377

*Bu saatler arasında sevgi ihtiyacınızı net bir şekilde ortaya koyun, bunu ifade edin. Hatta bence sevdiğiniz insanları arayın ve onları ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin.

*Yeni bir ev hayvanı edinmek, bir canlıya yardım etmek içinde harika bir gündür! Sokak hayvanları için bir şeyler yapabilirsiniz mesela!

*Eğer sanatla ilgili bir eğitim almak gibi planınız varsa ki özellikle müzikle ilgili işte tamda ihtiyacınız olan bir saatler.

*Popüler olmasını istediğiniz işleri ortaya çıkarmak içinde harika bir zamandır.

*Evrenin böyle açık kapılarını her zaman bulamazsınız. İyi değerlendirmek gerek!