Balık – 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

12 Mayıs haftası burç yorumları... Balık burcunu bu hafta neler bekliyor?

Balık – 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

15 Mayıs’ta ise Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve 9 Haziran’a kadar bu burçta seyahat edecek. Türlü keyifli amaçlı seyahatlere çıkabilir, kendinize tatil kaçamakları ayarlayabilirsiniz.

Yakın çevrenizden, komşularınızdan, kardeşlerinizden güzel destekler ve haberler alabilecek özellikle kardeşlerinizin yaşamı ile ilgili güzel gelişmelere tanıklık edebileceksiniz. Daha çok okuyabilir, araştırabilir, size keyif veren, yüzünüzü gülümseten yazılara hayatınızda daha çok yer verebilirsiniz. İletişim, tanıtım, organizasyon, reklamla ilgili her türlü konudan fayda sağlayacak girişimleriniz başarı ile sonuçlanabilecektir. 16 Mayıs’ta ise Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 2 Temmuz’a kadar bu burçta seyahat edecek. 5. evinizde hareket edecek olan Mars aşk, cinsellik, çocuklar, hobiler gibi konularda daha fazla efor, mücadele, stres gibi koşullar yaratabilir. Cinsel anlamda libidonuz bir hayli yükselebilir, özel hayatınızda flört ettiğiniz kişi veya kişilerle stres yaratıcı durumlar ortaya çıkabilir. Çocuk sahibi olanlar, onlarla ilişkilerde agresyon artabilir, çocuklarınız daha özgürce ve sınırları aşmak istercesine hareket etmek isteyebilirler. Spora yönelebilirsiniz. Bu dönem sevginizi gösterirken daha sert ve kuralcı olabilirsiniz. Riskli aktivitelerden uzak durmakta yarar var. Bu dönem bol bol flört etmek isteyebilir, yeni insanlarla bol bol tanışabilirsiniz. Fakat bu dönem başlayan ilişkiler daha cinsel temelli olabilir.

18 Mayıs’ta 27 derece Akrep burcunda Merküryen bir Dolunay meydana gelecek. Uzun mesafeli seyahatler, yabancılarla ilişkiler, yüksek eğitim, hukuksal konular bu Dolunay’ın merceği altında olacak. Yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, seyahate çıkmanız gerekebilir, teziniz için destek alabilir, yeni bir araştırma konusuna başlayabilir. Merkür/Plüton etkileşimi ile de arkadaşlarınızla yeni para kazanabileceğiniz fikirler üretebilirsiniz. Anlaşmalar, sözleşmeler imzalayabilir, ortaklıklara girişmek için teklifler alabilirsiniz, ama 10 gün kadar beklemenizde yarar olduğunu düşünüyorum.

Loading...