Balık – 18 Aralık Haftalık Burç Yorumu

18 Aralık haftası burç yorumları... Balık burcunu bu hafta neler bekliyor?

Balık – 18 Aralık Haftalık Burç Yorumu

Haftaya Yay burcundaki Satürnyen Yeni Ay ile başlıyoruz. 10. evinizde gerçekleşiyor. İş hayatı, iş hayatındaki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacaktır.

İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun. Çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Eğer ki terfi gibi bir beklentiniz varsa bu konuyu konuşmak için bundan daha iyi bir zaman bulamazsınız. İş arayışı içinde iseniz çok uluslu bir firmada ya da yabancı yatırımcıların içinde olduğu bir şirkette işe başlayabilirsiniz. İş kurmak gibi bir niyetiniz varsa yine bu yeni ay zamanını kullanabilirsiniz, kariyerinizle ilgili yapacağınız her türlü girişim ve başlangıç hızlı bir şekilde yayılacak ve ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Yeni Ay zamanı Güneş ve Satürn birlikte hareket edecekler. İş ve kariyerinize ilişkin konularda düzenlemeler yapmanız gerekebileceği gibi finansal anlamda da özellikle borç, alacak, verecek ve ödemelerde minik sıkıntılar gündeme gelebilir. İş anlamında kendinize çeki düzen vermek, sorumluluklarınızı hatırlamak, daha çok çalışmak, patronların gözüne girmek için çok fazla uğraşmanız gerekebilir.

Loading...