Balık – 27 Haziran Haftalık Burç Yorumu

27 Haziran haftası burç yorumları... Balık burcunu bu hafta neler bekliyor?

Balık – 27 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Merkür'ün bu hafta Yengeç burcuna geçişi ile birlikte özel yaşamınızda özellikle iletişim kanallarınızı daha aktif hale getirmeye başlayacak.

Yalnız aşk hayatınızla ilgili kafa karışıklığına hazır olun. Özellikle yalnız olanlar! Yaratıcı çalışmalar içinde olanlar bu süreçte ilham melekleri zihninizde dolaşabilirler.

Bu hafta Venüs/Neptün etkileşimi ile hayal gücünün yüksekliğine işaret eder ve yardımlaşma temasının ne kadar önemli olduğunu vurgulayacaktır. Bu hafta tiyatro, resim, fotoğrafçılık…vb kurslara yazılmak için çok uygun dönem olduğuna işaret etmektedir.

Yalnız olanlar inşallah bu birkaç gün içinde gerçekten sevip sevilebilecekleri romantik ilişkileri başlar. İlişkilerde kusurları ve hataları görmezden gelmeye eğilimli olabilirsiniz. Yanılmaya ve kandırılmaya daha açık olabilirsiniz.

Venüs/Plüton etkileşimi ile eğer özel hayatınızda kimse yok ise bu hafta flörtler, yakınlaşmalar, tanışmalar söz konusu olabilecektir. Hobilerinize yönelebilir, yeni hobiler elde edebilirsiniz. Ama bu hafta riskli girişimlerden ve yatırımlardan uzak durmanızda yarar var.

Güneş/Neptün etkileşimi ile de evinizde yaratıcı çalışmalar yapmak, evinizde huzur ve konforu yakalamak için oldukça uygun bir süreç olabilecek. Bunun yanı sıra özellikle aşktan yana süper şanslı bir hafta içinde olacağınıza da işaret etmektedir.

Loading...