Balık – 27 Mart Haftalık Burç Yorumu

27 Mart haftası burç yorumları... Balık burcunu bu hafta neler bekliyor?

Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Terfi, daha iyi imkânları olan iş görüşmeleri arayışları, para ile ilgili sürpriz bir gelişme, beklenmedik fırsatlar meydana gelebilir. Daha fazla para kazanmanız için gezegenler yoğun bir şekilde çalışmakta!

Bunun yanı sıra bu hafta aynı şekilde ihtiyaçlarınız ve harcamalarınızda artabilir. Ekstralar yaşamınızda daha çok belirebilir, bütçenizi yinede denetim altında tutmanızda yarar var. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Daha çok okumanızı, araştırmanızı gerektiren konuları ortaya çıkaracaktır. Bu hafta yaşamı, hayatı daha fazla anlamak üzerine kafa patlatabilir, ilahi adaleti sorgulayabilirsiniz. İnançlarınızı, içsel manevi gücünüzü gözden geçirebilirsiniz. Keza bu hafta uzun seyahatlere çıkmak için de planlar yapabilirsiniz.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yakın çevre ile ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Size keyif katacak türlü seyahatlere çıkabilirsiniz. Merkür sayesinde ise iletişim trafiğiniz gözle görülür bir şekilde artıyor. Bilgi alışverişleri önem kazanmaya başlıyor. Size kazanç sağlayabilecek bir takım seyahatler gündeme gelebilir. Yeni bir eğitime, kursa başlayabilirsiniz. Yeni konular öğrenebilir, araştırmalar yapabilirsiniz.

Loading...